Strona główna / Aktualności / POZNAŃ: Ironmani z naszej gminy

POZNAŃ: Ironmani z naszej gminy

1

W minioną sobotę dwóch mieszkańców gminy Ostrowite – Krzysztof Sobczak z Sienna i Michał Kawa z Ostowitego ukończyło ENEA POZnań* Triathlon na dystansie 1/4 IRONMAN. Do pokonania miel 950 metrów pływania, następnie 45 km jazdy rowerem i na koniec 10,55 km biegu wokół Malty w Poznaniu. Musieli zmierzyć się nie tylko z dystansem, ale również z upałem, który był bardzo uciążliwy i trzeba było ostrożnie dostosować obciążenie organizmu z jednoczesnym nawodnieniem. Startowało prawie 1400 uczestników. Krzysztof Sobczak zajął 506 miejsce z czasem całkowitym 02:48:01 godziny, Michał Kawa zajął 540 miejsce z czasem całkowitym 02:49:30 godziny. Gratuluję!