Strona główna / Sport / PIŁKA NOŻNA: Juniorzy zaczęli od remisu

PIŁKA NOŻNA: Juniorzy zaczęli od remisu

jun

Wczoraj drużyna Junior Starszy CZARNYCH Ostrowite zainaugurowała sezon w swojej kategorii wiekowej, rozgrywając swoje pierwsze spotkanie w TELESZYNIE Przykona. Mecz rozpoczął się z 25 minutowym opóźnieniem gdyż gospodarze nie mogli skompletować składu a ostatecznie zakończył się wynikiem 2-2 (2-1). Pierwszą bramkę dla CZARNYCH, gola wyrównującego de facto, w swoim debiucie piłkarskim zdobył Hubert Błaszkowski kierując piłkę w prawe okienko po pięknym uderzeniu z rzutu wolnego (`35). Gospodarze gola zdobyli już w 5. minucie, po fatalnym błędzie ostrowickiej obrony, a także w `40, również po kompletnym nieporozumieniu CZARNYCH. Druga połowa przebiegała pod dyktando LZS`u, jednak udało się tylko zremisować spotkanie, po skutecznej akcji Łukasza Piguły w `60 gry Łukasz Piguła. Goście regularnie przeprowadzali popisowe sytuacje, jednak dobrze broniący swojego pola bramkarz Teleszyny nie pozwolił się złamać. Gospodarze jeszcze raz uniknęli utraty kompletu punktów w ostatniej minucie, gdy z 16 metra Krystian Kamil Jakub Wojtaś mocnym uderzeniem trafił piłką w poprzeczkę. Cieszy fakt, że Juniorzy z Ostrowitego rozpoczęli swój sezon bez porażki przywożąc z Przykony 1 punkt. GRATULUJEMY i życzymy powodzenia w kolejnych spotkaniach!

źródło: facebook Czarnych