Strona główna / Aktualności / CZARNI: Stracili aż 9 bramek

CZARNI: Stracili aż 9 bramek

Aż 9:3 – takim wynikiem zakończył się  rozegrany dziś w Zagórowie ostatni sparing Czarnych przed rundą wiosenną. Ostrowiczanie zmierzyli się z grającym w A klasie ZKS-em II. Czarni kompletnie zawalili pierwszą połowę. Do przerwy było aż 8:0. Po zmianie stron ostrowiczanie wzięli się za odrabianie strat. Udało im się zdobyć trzy bramki (Przemek Stachowski – 2 i Bartosz Kosiński z karnego). Było to jednak za mało, by odwrócić losy tego spotkania.

Już za tydzień, 18 marca (niedziela) Czarni rozpoczną rundę rewanżową konińskiej okręgówki. W pierwszym meczu zmierzą się z Wartą Krzymów. Mecz rozegrany zostanie w Ostrowitem, o godz. 15.00.

12 komentarzy

1. ostrowiczanin

masakra !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

2. czyli 1. połowa 8-0
    2. połowa 1-3

3. I po co było ich ratować?

4. to tylko sparing, trzeba oszczędzać siły na lige mistrzów ;p więc nie spinać pośladów, będzie dobrze 😀

5. po to żebyś zadawał takie pytania

6. Oszczedzać się owszem. Ale nie robić szydery i dac sobie skopac dupe do 9 razy ;]

7. tylko sparing? jakoś przeciwnik w tym „tylko sparingu” lepiej sobie poradził:p wszyscy dobrze wiemy ze czarni to kiepska drużyna i żadnego meczu nie wygra

8. moze i narazie gra słabo ale jest w niej duzo młodych perspaktywicznych zawodników, tylko trzeba dac im czas i szanse aby mogli sie rozwinąć… pytanie „po co było ich ratować” kolego zastanów sie co piszesz? byles kiedys sportowcem? trzeba dac mlodzierzy szanse zeby mogli cos r0obic poza staniem pod sklepem z piwem… w druzynie wiekszość chłopaków maja po 17-19 lat wiec tym bardziej nie rozumiem pytania… i jestem pewien ze gdy drużyna sie okraz jeszcze nie zaraz zaskoczy wszystkich krytyków…!

9. popieram

10. Myślę że dla czornych nie widać już przyszłości… zawsze przegrywamy i raczej tak zostanie że będziemy nadal przegrywać wszystkie mecze..

11. Ja jako kobieta nie rozumiem toku myślenia męskich kibiców. Drużynę powinno się wspierać a nie szykanować. Jak Wam się nie podoba jak grają, proszę bardzo wyjdźcie na murawę i do dzieła… pokażcie co potraficie. Takie baty dostaniecie, że się Wam wszystkiego odechce:) A po drugie jak Czarni mają się starać i wygrywać jak nikt w nich nie wierzy??