Strona główna / Aktualności / 2 kandydatów na sekretarza

2 kandydatów na sekretarza

Wczoraj minął termin przyjmowania ofert kandydatów na stanowisko sekretarza gminy Ostrowite. Wpłynęły dwie. Złożyli je Małgorzata Wesołowska z Kosewa – radna obecnej kadencji oraz Rafał Piwowarczyk ze Słupcy. Więcej na temat konkursu przeczytacie Państwo w najbliższym numerze Kuriera.

13 komentarzy

 1. Mam nadzieje że wygra ten pan,trzymam kciuki.Tej pani na sekretarza tu niewidze.

 2. Jest radną to już starczy.

 3. ZIELONE kończynki wracają do władzy///

 4. Dosyć miejscowych w gminie ,wreście ktoś z zewnątrz.

 5. A już wiadomo czy spełniają kryteria?

 6. Jeśli piszemy już komentarze, to może chociaż bez błędów…. 😉

 7. wszyscy tylko nie Piwowarczyk!!!

 8. Coś takiego!!! A jak wybierano wójta to musiał być tylko miejscowy, broń boże z zewnątrz. A ja uważam, że ta władza opłacana jest z naszych podatków więc dlaczego my mamy płacić komuś ze Słupcy czy strzałkowa. Poza tym co gość z zewnątrz wie o gminie? Kasę chce zarobić i nic więcej.

 9. Ta Pani do sympatycznych osób to nie należy. Niestety miałam z nią kontakt – nieprzyjemny. Ludzi trzeba traktować z szacunkiem. Ta Pani takich umiejętności nie posiada.

 10. Sekretarz nie jest po to żeby być sympatyczny tylko po to żeby w urzędzie wszytko chodziło jak w zegarku. Osobiście twierdzę a również miałam przyjemność kontaktu z tą panią, że za kilka miesięcy w urzędzie nastąpi niczym magia nowa jakość pracy w urzędzie. A wójtowi gratuluję odwagi i umiejętności patrzenia ponad podziałami.

 11. To za tydzień będzie elita PSL w gminie i będzie lewica..

 12. Pracownik urzędu.

  Jak mamy chodzić jak w zegarku to ja tej kobiety tu nie widze.Daleko od takich ludzi.

 13. Nie podszywaj się pod pracownika urzędu i nie siej zamętu. W Urzędzie wszyscy, przynajmniej od nowej kadencji, pracują na miarę swoich możliwości. Więc nie rozumiem podtekstu. Wójt wie co robi. Dawno takiego nie było. Myślę, ze ta Pani jeśli zostanie będzie również pracować zgodnie z wolą Wójta bo idziemy w dobrym kierunku.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.