Strona główna / Aktualności / Czarni wygrali ze Zniczem

Czarni wygrali ze Zniczem

Piłkarze Czarnych Ostrowite przerwali złą passę. Zobacz pozostałe wyniki i tabelę.

Dziś ostrowiczanie na własnym boisku ograli Znicz Władysławów 2:0. Obie bramki zdobył Andrzej Majewski.

Pozostałe wyniki konińskiej okręgówki:
Polonia Golina     3-1 Warta Dobrów
Orlik Miłosław     1-1 Tulisia Tuliszków
ZKS Zagórów     0-1 Zjednoczeni Rychwał
Wicher Dobra     2-2 Warta Krzymów
GKS Sompolno     1-1 Polonus Kazimierz Biskupi
Olimpia Koło     3-1 Polanin Strzałkowo
Górnik Kłodawa     3-1 Błękitni Helenów

Tabela po 14 kolejkach
1.  Olimpia Koło     34
2.  Błękitni Helenów     29
3.  GKS Sompolno     28
4.  Warta Krzymów     27
5.  Górnik Kłodawa     24
6.  Znicz Władysławów     21
7.  Polonia Golina     20
8.  Polanin Strzałkowo     20
9.  ZKS Zagórów     19
10. Polonus Kazimierz      17
11. Warta Dobrów     16
12. Zjednoczeni Rychwał    15
13. Wicher Dobra     15
14. Czarni Ostrowite      11
15. Tulisia Tuliszków     10
16. Orlik Miłosław     8

10 komentarzy

 1. Teraz wszyscy wiemy ile dla tej drużny znaczy Andrzej. Nie zapominajmy też o tym, że Dziadek wystąpił w tym meczu. Gdyby po za Dziadkiem i Leszczem mogli grać jeszcze np Dydek, Skibi, Szymon nie chodzi mi tu tylko o ten mecz ale o całe rozgrywki to nasza sytuacja w tabeli wyglądałaby inaczej. Niestety nie mamy co liczyć na to aby Ci zawodnicy spotkali się razem na boisku. Gra Czarnych oparta jest w tej chwili na młodych zawodnikach, którzy muszą wiele się nauczyć.Jednak obserwując kiedyś trening tych chłopaków byłem zdziwiony ich dużym zaangażowaniem i dużą pracą jaką wykonują. Jeżeli będą dalej tak pracować to może kiedyś będziemy mieć drużynę, która będzie ciszyć nas kibiców swoją grą. Tylko jest jedno ale, czy za jakiś czas będzie miał kto grać. Nie mamy zupełnie zaplecza jeżeli chodzi o drużyny młodzieżowe. Nie możemy sobie pozwolić na to żeby tacy zdolni zawodnicy jak np Łukasz Piguła, Tymoteusz Juszczak, Kacper Zywert i wielu innych nie mieli gdzie trenować. Zapominając o tych młodych perspektywicznych chłopcach to zarząd strzela sobie w stopę.

 2. Zwiazany z ostrowitem

  Popieram post kolegi bo naprawde to nie ma kto grac co z tego ze jeden,dwóch zawodników strzela bramki jak musi grac cała druzyna nie bedziemy wchodzili to bramki jak próbuja to robic zawodnicy Polskiej reprezentacji.Trzeba zadbać o dobre zaplecze techniczne dla młodych zawodników którzy chca grać i potrafia robic to dobrze.

 3. wygraliśmy dzięki dobremu podejściu naszych zawodników a w szczególności dzięki zaangażowaniu andrzeja.Bez niego mogło by być żle.Dziadek również nam pomógł w tym zwycięstwie.Panowie dzięki wszystkim za zaangażowanie się w tym meczy.Oby tak dalej;)

 4. Generalnie w Ostrowitem było dużo zdolnych chłopaków którzy mogli nieźle pokopać pikę ale niestety niektórzy wolą inne używki! Nazwiskami rzucał nie będę bo nie o to tutaj chodzi- ich wybór! Najbardziej wkurza jednak to że dzieciaki od małego uczone są dziadostwa i grają już w orlikach na lewą legitke!! Paranoja!!! Niestety Ostrowite to nie Słupca nie ma aż tak dużego wyboru jak w mieście więc trzeba cieszyć się z tego co jest.

 5. miejscowy święte słowa!!! Sport ma uczyć i wychowywać ale u nas tego nie robi…

 6. Gratuluje zwycięstwa wszystkim zawodnikom!!!

 7. robi się robi bo nie wszyscy uczą od małego jak oszukiwać!! Akurat Ostrowite jak dla mnie nie ma się czego wstydzić jeśli chodzi o sport dzieci i młodzieży ! Jedyny minus to hala ale cóż pewnych rzeczy się nie przeskoczy:/

 8. cieszmy sie, że ma wogóle kto zająć się prowadzeniem sportu w O-tem, bo robią to społecznie, a narzekają Ci co nie robią nic , lub już byli i im nie wyszło. były czasy 1. pkt na rundę jesienną. 🙂

 9. akurat społecznie to w O-tem na chwilę obecną chyba nikt nic nie robi jeżeli chodzi o sport, no może po za kierownikiem sekcji piłkarskiej(??). Trener piłkarzy ma pieniążki za swoją pracę i trenerzy siatkówki też mają bardzo przyzwoitą gażę za to co robią z MOSu plus sianko za SKSy!!!

 10. wszystko sprowadza się do kasy. mamona górą….

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Udowodnij to że nie jesteś programem *