Strona główna / Aktualności / Czarni znowu liderem

Czarni znowu liderem

Kolejny komplet punktów zdobyli Czarni Ostrowite. Dziś na swoim boisku 3:0 pokonali Czarnych Brzeźno. Wynik po precyzyjnym strzale z rzutu wolnego otworzył Michał Walerczyk. W drugiej połowie na 2:0 podwyższył Bartosz Łysiak, który po kontrze wykorzystał sytuację sam na sam z bramkarzem. Wynik ustalił Piotr Piguła. Wcześniej rzutu karnego nie wykorzystał Krystian Augustyniak. W najciekawszym meczu tej kolejki w A klasie ZKS Zagórów wygrał z Orłami Huta Łukomska 2:0. Oznacza to, że na fotel lidera wrócili Czarni. Za tydzień ostrowiczanie pojadą do Lisewa.

Swój mecz rozegrali dziś również juniorzy Czarnych. Po dobrej pierwszej połowie, w drugiej dali sobie wbić 4 gole i ostatecznie przegrali 0:4.