Strona główna / Aktualności / Dzień Kobiet w Starej Olszynie ZDJĘCIA

Dzień Kobiet w Starej Olszynie ZDJĘCIA

7 marca w Starej Olszynie Sołtys wraz z Radą sołecką oraz męską częścią Mieszkańców wsi z własnych funduszy zorganizowali pierwszy od wielu lat Dzień Kobiet.
W odmalowanej z tej okazji salce zebrało się 26 kobiet. Panowie przywitali wszystkie przybyłe Panie, złożyli życzenia, odśpiewali huczne sto lat, wznieśli toast za zdrowie i wręczyli każdej z obecnych solenizantek symboliczną różę. Panie mogły skosztować tortu, ciast i spędzić miło czas przy akompaniamencie nastrojowej muzyki. Najstarszą solenizantką była 89-letnia Pani Wanda, najmłodszą 3 letnia Tereska.
Panowie już planują powtórzenie Święta Kobiet w przyszłym roku.

16 komentarzy

 1. Stara Olszyna.

  Sołtys się wystraszył i szybko zrobił Dzień Kobiet,a gdzie pani radną, też kobietą.

 2. Mieszkanka Starej Olszyny

  Z tego co mi wiadomo, a informację dostałam z jednej i drugiej strony o dniu kobiet to nasz sołtys był pierwszy z dniem kobiet, nawet zdążył sale pomalować a to pani radna robiła zebranie na cito jak dowiedziała się o dniu kobiet w Starej Olszynie. Nasz sołtys nie miał się czego wystraszyc.

 3. Byłam, widziałam

  Mogła przyjść, pisemne zaproszenie jej potrzebne?

 4. A może u nas sołtys by zrobił dzień kobiet i wtedy zaprosił nasza radną, bo Stara Olszyna to nie jest nasze sołectwo przecież

 5. A co nam radna dała na Starą Olszyne w czym pomogła, żeby ją gościć. Niech przyjedzie zobaczyć jaką mamy salke, chociaż i tak ją zrobili na tyle żeby to jakoś wyglądało. Było miło, panowie się postarali i po co ten komentarz.

 6. Stara Olszyna

  Nasz sołtys nie ma się czego bać. A dzień kobiet był dla naszego sołectwa. Składali się nasi panowie ze wsi.

 7. Ja od dniu kobiet na Starej Olszynie wiedziałam od dawna, że będzie, więc nie wiem co znaczy szybko zrobił dzień kobiet. Zazdrość kogoś gryzie. Było bardzo fajnie! Panowie się postarali, dziękujemy.

 8. Ja o dniu kobiet wiedziałam od dawna, że będzie więc nie wiem co znaczy, że szybko zrobił. Zazdrość kogoś gryzie. Niech się wypowiadają Ci co byli.

 9. Stara Olszyna

  Może zbiera podpisy,.?

 10. A co radny minionej kadencji wniósł w inne sołectwa tego okręgu? Zastanawiam się, bo tylko kłótnie i kłopony. Pani Iwona jest rok dopiero radną więc nie komentować. Bynajmniej spokój i nie ma nienawiści jak dotąd. Pozdrawiam

 11. Do Stara Olszyna : na co zbiera podpisy? Nie było nic na ten temat mowy.

 12. Lucka złośliwość nie zna granic

 13. Mieszkanka Doły

  A co zrobił wasz sołtys jak był radnym dla sołectwa Doły ? Może Dzień Kobiet albo Dzień Dziecka???

 14. Stara Olszyna.

  Do Anonim: haha taki spokój, że ani widu ani słuchu tej pani Iwony, siedzi jak mysz pod miotłą. Poza tym dzień kobiet teraz był a dzień dziecka w czerwcu mamy co roku, paczki dla dzieci na święta też były rok w rok. Patrzcie co wy macie teraz

 15. sołtys , rada i Panowie ze wsi zrobili dzień kobiet dla swojego solectwa tj. dla kobiet ze swojego sołectwa, tyle. Składali się na to sami. Nie widzę potrzeby zapraszania kogoś więcej pro forma, bo też jest kobietą a nie nalezy de facto do tego sołectwa.

 16. Nie rozumiem dlaczego tak się nakręcacie, jaki jest tego cel ? Ja nie czuję się pominięta przez sołtysa i nie widzę problemu. Do wyjaśnienia Dzień Kobiet zorganizowało KGW a nie radna .A jeśli chodzi o Dzień Dziecka to zapraszam do wspólnego świętowania, i było tak rok temu lecz sołtys odmówił ,nie był zainteresowany wspólną organizacją . Nie jest chętny do współpracy a szkoda bo w jedności siła .Pozdrawiam

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.