Strona główna / Aktualności / Giewartów Hol.: Dwóch kandydatów na sołtysa

Giewartów Hol.: Dwóch kandydatów na sołtysa

Dziś na zebraniu wyborczym spotkali się mieszkańcy sołectwa Giewartów Holendry. Frekwencja dopisała, dlatego zebranie mogło odbyć się w pierwszym terminie. Nowego sołtysa mieszkańcy wybierali spośród dwóch kandydatów. Zdecydowanie większe poparcie (45 głosów) uzyskał urzędujący sołtys Wojciech Główczyński. Na jego kontrkandydata – Pawła Rogalskiego zagłosowało 16 mieszkańców. Więcej o zebraniu wkrótce na ostrowite.info oraz w najbliższym numerze Kuriera.

Na zdjęciach poniżej sołtys Wojciech Główczyński i Paweł Rogalski.

9 komentarzy

 1. Ehh gdzie ta wolnosc?

 2. A moze zmiana bylaby na dobre..

 3. Za sołeckie pieniądze kupione głosy wyborców. Zenada

 4. Jedyny soltys w gminie który nie łączy a dzieli i to bardzo!!!

 5. Brawo Wojtek. Super sołtys.

 6. A kogo i co ma niby dzielić? Nasz sołtys bardzo dobrze wywiązuje się ze swoich obowiązków.

 7. Najlepszy sołtys od wielu lat co inni zrobili!??? teraz coś widać i sala odnowiona,droga zrobiona,wszyscy tylko krytykują a nie widzą dobrego!!!

 8. Mieszkaniec

  Panie sołtysie teraz to rękawy zakasac i do pracy a nie lałry zbierać tylko za innych ludzi a propos jeśli nie dzieli dlaczego omija mieszkańców jest osobą publiczną i dumę w kieszeń niech schowa a nie jak mu ktoś nie pasuje to do niego nie wejdzie w służbowej sprawie.

 9. A nie pamiętanie że asfalt to macie dzięki innemu radnemu, walczył o was mimo że je było was w planie… O tym zapomnieliście dzięki komu jeździcie po twardej drodze a nie po kamieniu….

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Udowodnij to że nie jesteś programem *