Strona główna / Aktualności / Gmina Ostrowite ma wicewójta

Gmina Ostrowite ma wicewójta

Od kilku dni gmina Ostrowite ma wicewójta. Wójt Mateusz Wojciechowski czasowo na to stanowisko powołał Janusza Pawlaczyka (na zdjęciu), byłego wicewójta gminy Orchowo. Więcej na ten temat przeczytacie Państwo w piątkowym numerze Kuriera.

12 komentarzy

 1. A co to w naszej gminie nie ma odpowiednich ludzi Trzeba obcych.

 2. JohnyBambuko

  Panie Wojewodo! Mam taką małą sprawę… Zamiast pluć jadem, proszę mi pokazać ludzi z doświadczeniem na tym stanowisku. Proszę o konkrety, jakich ludzi ma Pan na myśli? 🙂 Osoba powołana na tę funkcję robiła to wcześniej, a to że w innej gminie, to już takie straszne? To opcja tymczasowa i lepiej mieć kogoś, kto wie co pięć i jak poruszać się na takim stanowisku. Doświadczenie i obycie jest chyba ważniejsze niż ktoś z okolic, prawda? 🙂

 3. I bardzo dobrze,niech zostanie sekretarzem.Napewno dobrze by to wpłyneło na gmine,tylko nie PSL.

 4. Pewnie są, ale czy mają doświadczenie?

 5. Kto na przykład?

 6. Międzywierszami

  Jak się nie chce lub nie ogarnia stanowiska, to trzeba zrobic wice. Jak się robi stanowisko wice , to nie po to by posadzić drugiego takiego samego co pierwszy.

 7. Tylko kasę z Panstwa doic, po co komu w tej pipidowie wicewojt?

 8. Panie Międzywierszami .Stanowisko wice jest tylko do czasu powołania sekretarza .

 9. Obiektywny.

  Wiesz po co? Żebyś miał pytanie. A odpowiedz brzmi: czasowo, na czas rozstrzygnięć i zastępstwa. Poczytaj wcześniejsze artykuły. W naszej gminie w końcu coś się dzieje, tylko nie mów, że nie zauważasz. Skoro Ty się nadajesz to dlaczego nie ubiegasz się? Miernota…

 10. Rodzina – ach rodzina…..?

 11. Co się dzieje obiektywny w tej gminie? Oprócz sesji rady nic dosłownie nic, porażka

 12. wicewojt to szwagier p przewodniczacego rady takje uklady w g ostrowite

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.