Strona główna / Aktualności / Jarotki: Świetlica będzie jeszcze ładniejsza

Jarotki: Świetlica będzie jeszcze ładniejsza

Złożony przez Wójta Gminy Ostrowite wniosek pn. „Zagospodarowanie terenu przy świetlicy wiejskiej w Jarotkach wraz z ociepleniem i wykonaniem elewacji świetlicy” w ramach IX edycji konkursu „Pięknieje wielkopolska wieś” został oceniony pozytywnie i wybrany do dofinansowania.

W ramach zadania przewiduje się między innymi ocieplenie i wykonanie elewacji budynku świetlicy wiejskiej oraz budynku gospodarczego, tarasu z kostki betonowej przy świetlicy, a także wymianę pokrycia dachowego na budynku gospodarczym. Zostanie utworzony plac zabaw na którym zamontowane zostanie wieofunkcyjne urządzenie zabawowe oraz mini boisko do piłki nożnej, na które zakupione będą bramki. Powstanie plac do slackline. Zamontowane zostaną trzy ławki, dwa kosze na śmieci oraz stojak na rower. Ponadto zostanie zakupiona kosiarka spalinowa do koszenia trawy, namiot, 8 składanych zestawów kateringowych oraz 8 stołów koktajlowych. Teren wokół świetlicy zostanie zagospodarowany zielenią.

Wartość zadania wynosi 58 146,76 zł, w tym wnioskowana kwota dotacji 29 000,00 zł. W ramach projektu przewidziany jest także wkład pracy mieszkańców.

Źródło: UG Ostrowite

3 komentarze

  1. NO i pięknie ,można zrobic???? MOŻNA

  2. Super,byle nie była tak zaniedbana jak ta salka obok stadionu w Ostrowitem!!!!!

  3. Co prawda to prawda

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.