Strona główna / Aktualności / Kacper Mistrzem Świata!

Kacper Mistrzem Świata!

Gmina Ostrowite pęka z dumy! Nasz mieszkaniec Kacper Ratajewski został Mistrzem Świata! Reprezentacja Polski U19 wygrała dziś finałowy pojedynek rozgrywanych w Teheranie młodzieżowych Mistrzostw Świata. Biało – czerwoni z Kacperem w składzie pewnie pokonali Bułgarię 3:0 i wygrała turniej. Kacper, wielkie, wielkie gratulacje!

10 komentarzy

1. Gratulacje dla Kacpra i jego rodzicow

2. Ok. Może jakąś cegiełkę dołożył ale w większości meczów nie powąchał parkietu, tym bardziej w finale.

3. Gratulację.Brawo.

4. Wielkie gratulacje Bartosz A ty 123 może sam spróbuj zagrać

5. Gratulacje! Dla każdego powołanego zawodnika , nawet jeśli nie zagrał ani sekundy, to tak samo jego zwycięstwo, to jest oczywiste, tworzą drużynę a zawodach drużynowych na tym to polega. Kacper Gratulacje, w tak młodym wieku dzięki swojej pracy osiągnąłeś sukces !

6. Niestety, muszę to powiedzieć: nie wiem czy ta opinia wynika z zazdrości ale innego powodu nie widzę. Cytując klasyka: „gdyby głupota miała skrzydła fruwałbyś jak gołębica”. Brak po prostu słów. No a o sporcie nie masz kompletnie pojęcia.

7. Jakaś cegiełkę? Chłopak całe wakacje zasuwał na zgrupowaniach, z blisko 30 zawodników powołanych na 1 zgrupowanie znalazł się w grupie 12 którzy polecieli na mistrzostwa ale dla ciebie 123 to mało. Pokaż ile Ty w życiu osiągnąłeś, w czym jesteś mistrzem świata Broncos mi się wydaje że ty Kacprowi to możesz jedynie torbę na trening nosić

8. Gratulacje!!!

9. Ten komentarz 123 powinien być usunięty – robi wiele złego więc jest tu nie potrzebny – apel do administratora
    Kacper jesteś wielki gratulacje mało kto może pochwalić się takimi sukcesami w naszej gminie a zazdrosnych nierobów nie brakuje

10. hej 123, myślę, że Twój komentarz jest nad wyraz niestosowny ;)) Zważmy na to, iż siatkówka jest SPORTEM DRUŻYNOWYM. Być może jest to dla Ciebie całkowite obce pojęcie- z całego serca polecam zapoznać się ze znaczeniem słowa- DRUŻYNA, a dopiero później używać go w swoich wypowiedziach. Fakt, że Kacper został wybrany do najlepszej 12 zawodników, którzy polecieli na Mistrzostwa mówi samo przez się ;)) Polecam przeczytać Z UWAGĄ wywiad, który umieszczony jest powyżej, może skłoni Cię to do przemyśleń, następnym razem być może zastanowisz się i dokładnie przeczytasz to o czym piszesz.