Strona główna / Aktualności / Klub malucha już działa. Są wolne miejsca

Klub malucha już działa. Są wolne miejsca

Od poniedziałku w Giewartowie działa klub malucha.

– Z radością informujemy, że 1 września wystartował Klub Malucha+ w Giewartowie – miejsce stworzone z myślą o najmłodszych mieszkańcach naszej gminy (do 3. roku życia)! Pierwsze maluszki już korzystają z kolorowych i przytulnych przestrzeni – zabawie, śmiechom i radości nie ma końca! Dobra wiadomość – mamy jeszcze wolne miejsca! – pisze wójt Mateusz Wojciechowski, zapraszając wszystkich zainteresowanych rodziców z gminy Ostrowite i gmin ościennych. Formularze zgłoszeniowe dostępne są na miejscu w Klubie lub Urzędzie Gminy Ostrowite. Klub malucha czynny jest w godzinach 7-17

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Udowodnij to że nie jesteś programem *