Strona główna / Aktualności / Konkurs na sekretarza: Tylko jedna osoba spełnia wymogi

Konkurs na sekretarza: Tylko jedna osoba spełnia wymogi

Komisja rekrutacyjna przeanalizowała już dokumenty złożone przez kandydatów na sekretarza gminy Ostrowite. Oceniła, że tylko jedna osoba spełnia wszystkie kryteria formalne. To Małgorzata Wesołowska, dlatego tylko ona została zakwalifikowana do następnego etapu. Jest więc prawie pewne, że to mieszkanka Kosewa, radna obecnej kadencji wkrótce obejmie stanowisko sekretarza gminy. Jeśli tak się stanie, będzie musiała zrezygnować z mandatu radnej, a w okręgu obejmującym sołectwo Kosewo odbędą się nowe wybory. Drugi z kandydatów – Rafał Piwowarczyk nie spełnił wymogu 4-letniego stażu na stanowisku urzędniczym. Poniżej oficjalny komunikat wójta w tej sprawie.

16 komentarzy

 1. Szok kto by mógł się tego spodziewać!!!

 2. tego że spełnia kryteria? cięzka praca

 3. Ludzie nie będą zadowoleni z tego wyboru. Ta Pani już teraz powinna się wycofać. Nie zostanie mile powitana. Ta osoba nie potrafi współpracować z innymi. Sami się o tym przekonacie. Po niedlugim czasie sama poda się do dymisji.

 4. Co, zły sekretarz?

 5. To niech Pan wójt będzie ostrożny. Za pięć lat p. Wesołowska będzie startować w wyborach na wójta.

 6. Odpowiednia osoba na to stanowisko.Życze powodzenia.

 7. Panie wójcie możesz się pomału pakować PSL zasiada znów na tronie……

 8. A co? To jest przestępstwo?

 9. A ja się nie zgodzę z powyższymi komentarzami! Pani Małgorzata potrafi współpracować z innymi i jest bardzo pomysłowa. Ludzie będą bardzo zadowoleni.

 10. Ludzie... Ah Ci ludzie

  A co Wam wszystkim do tego kto będzie. To Wójt zarządza urzędem i organizuje prace. więc się nie wtryniajcie i nie rzadzcie. Trzeba było startować zarówno na Wójta jak i na Sekretarza.

 11. Szkoda że nie słucha się ludzi ,a miało być tak pięknie.Przed wyborami był innym człowiek jak władza zmienia ludzi.

 12. Mieszkaniec

  Nie rozumiem ..radnej..z kilku powodów. Pani radna jest anonimowa? Pani radna startowała na sekretarza? Pani radna widzi tu więcej więcej kandydatów, którzy spełniają wymagania? A może Pani radna chciała też startować? A może wybrać jakiegoś ducha?

 13. była radna

  co sie dziwicie, sam taka komisje do wyboru sobie wybrał, jedna z pis a reszta z koalicji

 14. Mieszkaniec

  O czym Wy piszecie. Mówicie jakby było 100 kandydatów. A tu raptem dwóch z czego jeden bez kwalifikacji. Co za ludzie

 15. nawet jedna z komisji to w rodzinie jest

 16. Ludzie czy wy jesteście poważni zazdrość wam dusze ściska?? Trzeba było się uczyć a nie głupotami się zajmować jak mieliście takie preferencje spełniające kryteria to dlaczego bie startowaliście??

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.