Strona główna / Aktualności / Powróciła tradycja spotkań

Powróciła tradycja spotkań

W Uroczystość Objawienia Pańskiego w ostrowickiej parafii powróciła tradycja corocznego spotkania ze służbą liturgiczną. – Były podziękowania księdza Proboszcza, wręczenie podziękowań i oczywiście herbatka i ciasto przygotowane przez Panią Lidię. Bardzo dziękujemy za ten czas – czytamy na facebooku parafii. Zobaczcie zdjęcia.

11 komentarzy

 1. mieszkaniec

  powrocimy do tego aby proboszcz byl w sutannie a organista gral co niedziele na mszy

 2. CHYBA KAŻDY Z NAS , KTO BĘDZIE OGLĄDAŁ TĘ PIĘKNĄ , CIEPŁĄ , PEŁNĄ MIŁOŚCI FOTORELACJĘ , TO NA PEWNO POCZUJE W SERCU RADOŚĆ !!! BARDZO LUBIĘ TO , ŻE WPISY TUTAJ NA INFO . POJAWIAJĄ SIĘ NIEZBYT CZĘSTO , ALE DZIĘKI TEMU SĄ BARDZO DOPRACOWANE I WARTOŚCIOWE !!!!!!! DZIĘKUJEMY K . PROBOSZCZOWI ZA WYJĄTKOWE SPOTKANIE , ZA SERCE , KTÓRE ZAWIERA TYLE WARTOŚCI I DOBRA !! DZIĘKUJEMY WSZYSTKIM TUTAJ ZGROMADZONYM , A SZCZEGÓLNIE NASZEJ KOCHANEJ MŁODZIEŻY , DZIĘKI KTÓREJ CZUJE SIĘ MOC ANIOŁÓW !!!!!!!!!!!! MIŁEGO DNIA ŻYCZĘ ..SERDECZNIE POZDRAWIAM …)))

 3. Nasz ksiądz nie wygląda najlepiej. Ciekawe z czym to jest związane. Może czas coś ograniczyć.

 4. mogla by powrocic tradycja aby ksiadz chodzil w sutannie a organista w kazda niedziele gral na mszy to by byl powrot do pieknej tradycji

 5. ABC z choinki się urwałaś/-eś????

 6. NIE !!!!!!! PO PROSTU NIE PLUJĘ JADEM , TYLKO PISZĘ TO CO WIDZĘ !!!! A JEŚLI CHODZI O WYGLĄD K PROBOSZCZA , TO PAMIĘTAJMY , ŻE JUŻ DAWNO SKOŃCZYŁY SIĘ CZASY , GDZIE BYŁO MOŻNA COŚ KOMUŚ NARZUCIĆ !! KAŻDY MA SWÓJ ROZUM I WOLNĄ WOLĘ , KTÓRY DAŁ NAM KTOŚ WYŻEJ POSTAWIONY !!! MIŁEGO DNIA …SERDECZNIE POZDRAWIAM ..))

 7. ABC a co innego robi nasz ksiądz jak tylko narzuca/albo próbuje swoją wolę wszystkim? Juz bez zbędnego cukrowania.

 8. WIESZ CO ??? WSZYSTKIE ODPOWIEDZI SĄ W MOIM SERCU , CZEGO I TOBIE Z GŁĘBI SERCA ŻYCZĘ !!! IDŹ SWOJĄ DROGĄ , TĄ KTÓRA JEST ZGODNA Z TWOJĄ PRAWDĄ !!!!!!!!!!!!!!!! MIŁEGO WIECZORU …SERDECZNIE POZDRAWIAM ..DOBRANOC ..)))

 9. Nie macie co robić?? Domem się zajmijcie i swoją rodziną . Jedni lukrują inni zaś szczypią złosliwoscią. To jest żałosne…

 10. Do Merlin Tak jak pisał ABC Każdy ma rozum i nikomu nic nie narzucaj

 11. To parafia Ostrowite ma ciche msze?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Udowodnij to że nie jesteś programem *