Strona główna / Aktualności / POZNAŃ: 6 godzin na trasie. Nasi w ENEA Challenge Poznań Triathlon ZDJĘCIA

POZNAŃ: 6 godzin na trasie. Nasi w ENEA Challenge Poznań Triathlon ZDJĘCIA

2Glowne

Mieszkańcy naszej gminy kolejny raz wystartowali w ENEA Challenge Poznań Triathlon.

26 lipca w głównym wyścigu udział wzięli Michał Kawa i Krzysztof Sobczak (na zdjęciu powyżej). W bardzo wietrznych warunkach mieli do pokonania 1,9 km płynąc, 90 km jadąc rowerem i na koniec musieli przebiec półmaraton – 21,095 km. Krzysztof pokonał ten dystans w czasie 05:36:21; Michał ukończył w 06:10:50. – Najtrudniejszym elementem okazała się jazda pod silny wiatr, która odbierała zapasy energii. W takich momentach trzeba z rozwagą słuchać własnego ciała i dostosować wysiłek, żeby wystarczyło sił do mety – relacjonuje Michał Kawa.
Tego samego dnia w sztafecie wystartował również Jakub Kawa jadąc na rowerze 90 km.
Debiutem w Triathlonie może pochwalić się siostra Krzysztofa – Marta Sobczak, która w sobotę ukończyła dystans Sprinterski (750 m pływania,20 km rowerem,5 km bieg) z czasem 01:52:16.
Całej czwórce gratulujemy!

1Michał Kawa na starcie rowerowego etapu.

11741048_881653671929694_6497060878478319005_o

Na mecie rodzina i przyjaciele zgotowali Michałowi iście mistrzowskie powitanie.