Strona główna / Aktualności / Proboszcz apeluje: nie przychodźcie do kościoła

Proboszcz apeluje: nie przychodźcie do kościoła

Ks. Jacek Dziel, proboszcz parafii w Giewartowie wystosował ważny apel do wszystkich swoich parafian. Prosi, by nie przychodzili dziś do kościoła. – Nie spodziewałem się, że jako proboszcz tej parafii będę prosił o to, aby nie przychodzić do kościoła na Mszę Św. Ale przejawem miłości bliźniego jest zostać w domu i duchowo łączyć się z całą wspólnotą. Proszę więc, pozostańcie w domu. My chcemy łączyć się i trwać we wspólnocie, pomimo tego, że jesteśmy w różnych miejscach. W każdą niedzielę aż do odwołania o godz. 11.30 transmitowana będzie Msza Św. z naszego kościoła parafialnego. W ten sposób chcemy budować wspólnotę, która jednym głosem oddaje chwałę Bogu i wyprasza ratunek nie tylko dla naszej parafii i naszej ojczyzny, ale dla całego świata. Bądźmy razem, choć w różnych miejscach, w różnych domach – mówi proboszcz.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.