Strona główna / Aktualności / Przez upały urząd pracuje krócej

Przez upały urząd pracuje krócej

W związku z wysokimi temperaturami Urząd Gminy w Ostrowitem będzie czynny od godz. 7:15 do godz. 14:00. Wyżej wymienione godziny urzędowania obowiązywać będą do odwołania.
źródło: www.ostrowite.pl

13 komentarzy

 1. To co mają powiedzieć ludzie co pracują fizycznie i na powietrzu ,dlatego te urzedasy z gminy gdzie powinni iść na emeryture blokują miejsca pracy młodym,bo jagby robili fizycznie to by już ich tam niebylo.Będzie nowy wójt,to wylecą.

 2. No tak to jest po prostu straszne, to jest niedopuszczalne jak oni mogą w ogóle pracować w upały, dajmy im lepsze pensje, starsze osoby powinny zejść już że stołka a nie narzekać jak się już tak pracować wielce nie chce

 3. Ludzie pracują na sloncu po 12 godz a im się niechce w klimatyzowanych pomieszczeniach pracowac

 4. Rozumiem ze pensja tez bedzie pomnijeszona o godziny niepracujace? Chyba o tym takze caly „redaktor” powinien napisać a wpierw dowiedziec sie !

 5. Ludzie kochani mili jak wójt pozwala to co maja zrobic biedne owieczki tylko się podporządkować. Wam jakby pracodawca powiedział że możecie nie przychodzić do pracy lub wyjść wcześniej też byście to zrobili. Koniec dyskusji o nic!!! Ps a z tymi emerytami/emerytkami to racja do domu na dup.. siedzieć a pozwolić pracować innym bo za chwile w Ostrowitem zostanie tylko szkoła i twój market.

 6. ci co każą pracować fizycznie i na powietrzu w taki upał po 12 godzin bez przerw albo bez skrócenia dnia pracy to sadyści a nie pracodawcy

 7. Niektórzy młodzi pracownicy pomimo skróconego czasu pracy i tak będą bardzo przemęczeni.

 8. Ja uważam że jest to nie sprawiedliwe bo tak jak tu napisał (a) zostanie tylko szkoła twoj market i nic więcej a niech każdy sobie zmieni godziny pracy to już w Ostrowitem nic nie załateimy proponuję jeszcze ustawić szlabany na drogi wjezdne do Ostrowitego żeby je zamykać na noc.

 9. Zainteresowany

  W upały powinno się pozamykać urzędy niech odpoczną przepracowani urzędnicy

 10. Dfdddfghuhb

  Ludzie jacy wy jesteście podli i puści jak się czyta te wasze wypociny to aż żal co was to obchodzi….szok jakie społeczeństwo potrafi być zawistne ludzie co się z wami dzieje nie zachowujecie się jak ludzie a jak zwierzyna…..

 11. W gminie nie ma klimatyzacji 🙂
  A jeżeli ktoś uważa, że praca umysłowa jest lżejsza niż fizyczna, to było trzeba iść na studia i po problemie :))))

 12. Co z tego że studia kończą ,a emeryci blokują miejsca pracy i po studiach nie ma pracy.Żeby nie fizyczni to byś wypłaty nie miala,trzeba coś zrobić żeby zarobić,a to potrafi tylko fizyczny żeby do budżetu trafiło.

 13. A skąd takie informacje, że po studiach nie ma pracy?;)
  No jasne, bo przecież nie pracuje sama na siebie tylko osoby pracujące fizycznie robią na moją wypłatę. To jest takie gadanie człowieka, który po prostu zazdrości.
  Naród powinien klękać do osob pracujących w konspolu albo mostostalu? Bo to dzięki nim wszystko jest!!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.