Strona główna / Aktualności / Siernicze Wielkie: Problem z drogą

Siernicze Wielkie: Problem z drogą

– To tylko jedno z miejsc, przez które za chwilę nie da się przejechać – pisze nasz Czytelnik i przesyła zdjęcie drogi w Sierniczu Wielkim. Mateusz Wojciechowski, który w Urzędzie Gminy Ostrowite zajmuje się drogami zapewnia, że sytuacja jest mu znana. Obiecuje konkretne działania. – Jak tylko grunt puści to zaraz będziemy naprawiać drogi. Mamy nadzieję, że do końca tygodnia będziemy mogli już wjechać – zapowiada i dodaje, że nie tylko droga w Sierniczu Wielkim jest w złym stanie. – Praktycznie wszędzie mamy taką sytuację, z takim problemem boryka się też Powiatowy Zarząd Dróg. Grunt jest opity wodą i głęboko zmarznięty. Dopóki nie puści, nic nie można zrobić – tłumaczy.

10 komentarzy

 1. Mieszkaniec

  Problem w tym, ze ta droga jest wiecznie albo dziurawa, albo zalana blotem. I raz w roku jest wyrownana, po czym jest jeszcze gorzej. Pieniadze wydaje sie na jakies bezsensowne chodniki nikomu do niczego nie potrzebne, ale na to zeby wyremontowac porzadnie droge srodkow brak. A jestbto wazny odcinek laczacy z gminna wsia.

 2. Mieszkaniec

  Nie tylko w Sierniczu Wielkim jest taka droga Bo również w Sierniczu Małym mamy takie problemy. Drogi są tylko równane bez konkretnego utwardzenia kamieniem A jeśli już to kamienia starcza tylko na krótki kawałek drogi A nie na cały odcinek . Gdyby drogi były raz a porządnie zrobione nie było by takich problemów .

 3. Mieszkaniec

  W Sierniczu Małym mamy takie problemy. Drogi są tylko równane bez konkretnego utwardzenia kamieniem A jeśli już to kamienia starcza tylko na krótki kawałek drogi A nie na cały odcinek . Gdyby drogi były raz a porządnie zrobione nie było by takich problemów .

 4. Mieszkaniec

  Tak samo jest na drodze koło figury. Tragedia.

 5. parafia giewartów

  a w kosewie to co ulica tylna lesna i droga na lipnice

 6. Zmienić WYKONAWCĘ bo to przestaje już być smieszne.

 7. Gmina powinna sie wstydzic, zeby w XXI wieku miec na swoim terenie takie drogi. Nikt nie wymaga autostrady, ale przy takim blocie nawet nie da sie wyjsc z domu. Wstyd.

 8. ZMIENIĆ WYKONAWCE NA KOGOŚ INNEGO MASAKRA ŻENADA

 9. czy w gminie Ostrowite są ogłaszane przetargi na remonty dróg?

 10. Zgadzam się ze wszystkim powyższymi komentarzami. W szczególności z tym pierwszym! Wątpię że problem zostanie rozwiązany…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.