Strona główna / Aktualności / Sprawdź oferty pracy w Snebo

Sprawdź oferty pracy w Snebo

Snebo Sp. z o. o. w Orchowie zatrudni pracowników

Pracownicy fizyczni – praca na produkcji, obieranie cebuli maszynowo

Miejsce pracy: Orchowo (pow. słupecki)

Obowiązki:

  • Zatrudnimy kobiety i mężczyzn do pracy przy linii produkcyjnej – obieranie cebuli maszynowo.

Oferujemy:

  • Umowę zlecenie,
  • Atrakcyjne zarobki + premie,
  • Praca w nowoczesnym zakładzie produkcyjnym,
  • Praca zmianowa,
  • Istnieje możliwość transportu,
  • Zapewniamy środki ochrony indywidualnej.

Oczekujemy:

  • Chęci i zaangażowania do pracy,
  • Brak przeciwskazań do pracy na produkcji,
  • Doświadczenie mile widziane,
  • Książeczka sanepidowska mile widziana.
  • Osoby zainteresowane prosimy o kontakt pod nr. tel. 510 418 308

Pracownik biurowy – specjalista ds. przyjęć i wydań

Obowiązki:

  • Przyjmowanie i analizowanie korespondencji
  • Koordynowanie działań Biura Obsługi Klienta
  • Dbałość o zaopatrzenie biura
  • Wykonywanie zadań bezpośrednio od przełożonego
  • Rozwiązywanie problemów zleconych przez przełożonego
  • Chęć uczenia się oraz wdrażania nowych pomysłów
  • Komunikatywność, staranność, dokładność
  • Samodzielność i umiejętność pracy w zespole
  • Znajomość obsługi pakietu MS Office
  • Znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • Pracę w systemie 1-zmianowym – od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00- 16:00
  • Dobre wynagrodzenie
  • Pracę na cały etat
  • Pracę w nowoczesnym i prężnie rozwijającym się przedsiębiorstwie z możliwościami
  • Pracę w młodym zespole
  • Podnoszenie kwalifikacji zawodowych
    Bezpłatny kurs języka angielskiego