Strona główna / Aktualności / W gminie Ostrowite PiS zmiażdżył konkurencję

W gminie Ostrowite PiS zmiażdżył konkurencję

PiS z miażdżącą przewagą w gminie Ostrowite wygrał wybory do Parlamentu Europejskiego. Na rządzącą krajem partię zagłosowało ponad 63 proc. wyborców. Koalicja Europejska dostała 25 proc. głosów. Jeśli wynik wyborczy zależałby tylko od mieszkańców gminy Ostrowite, tylko kandydaci tych dwóch komitetów weszliby do europarlamentu. Pozostałe komitety w gminie Ostrowite dostały mniej niż 5 proc., więc nie przekroczyłyby progu wyborczego. Szczegółowe wynik znajdą Państwo na stronie PKW – kliknij TUTAJ.

 

Motocykle 125 - Jaki wybrać? Jaki kupić?

13 komentarzy

 1. Brawo mieszkańcy gminy Ostrowite !Powtórzmy ten wynik na jesieni .Nareszcie mamy rząd realizujący obietnice wyborcze.Nie zmarnujmy tej szansy,bo może się już nie powtórzyć ! Chęć powrotu do władzy poprzedniej złodziejskiej ekipy jest bowiem ogromna !

 2. Brawo mieszkańcy gminy Ostrowite!

 3. Zwykły mieszkaniec gminy

  Brawo mieszkańcy gminy !Powtórzmy ten wynik wyborczy jesienią .Ten rząd wypełnia obietnice wyborcze,choć ma dużo przeciwników .Nie dajmy sobą manipulować przez wiadome środki przekazu .Chęć powrotu do władzy wszelkiej maści cwaniaków, kombinatorów ,,Nowocześnie zaKODOWANYCH ” jest tak duża ,że nie można spocząć na laurach .Odliczmy się jesienią w jeszcze liczniejszym gronie !

 4. Ostrowiczanin

  Oj pisze się pod kilkoma pseudonimami odwaga nie pozwala Ci sie podpisać ??? Cwaniak😃

 5. oj witam witam wkrótce ukarze sie raport o stanie finansów państwa.POZDRAWIAM.

 6. Kiedy ta propiSSowska część narodu zmądrzeje

 7. Jaj nie widzisz wałków w wykonaniu PIS ta brawo.

 8. PIS pisem, KE koalicja europejską ,jednak szkoda konfederacji i Kukiz 15 ,
  Widocznie ich przedstawiciele w naszym regionie słabo działają
  Choć człowieka Pana Jakubiaka mamy w naszej gminie ,widać to po Facebooku. Miałam okazję z tym panem rozmawiać, i mimo młodego wieku mądrze podchodził do sprawy,

 9. Widać, że nasza gmina jest mentalnie na poziomie Podlasia…

 10. Polska B w centrum kraju, żałosne…

 11. najgorsi są ci co tak psioczą na PIS a pierwsi idą i biorą 500 +, 300+, emerytury+, 13 emerytury, jak im nie odpowiada PIS to niech nie biorą i idą do swoich guru i wtedy będą wiarygodni, pieeeeprzeni konfidenci robiący krzywdę innym i ich rodzinom, grasujący po gminie

 12. Do Maciej i lucjan to juz nie Polska B jest gorzej !!!!

 13. Brawo Maciej1, zgadzam się w 100%. Na całe szczęście ludzie powoli mądrzeją. Gdyby jeszcze nie oglądali TVNu… Teraz widać wiarygodność tvnu, newsweeka i radiazet. Którzy parę dni przed wyborami robią sondaż, w którym KE wygrywa z PISem o 10 %

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.