Strona główna / Aktualności / Wójt napisał list otwarty do mieszkańców

13 komentarzy

 1. Do gminy nie wolno bo tam sama szlachta ale o sklepy i inne zakłady to się nikt nie martwi

 2. Mieszkaniec

  Od tego jest wójt, żeby martwił sie o swoich pracowników. A to że wszystkie sklepy otwarte to do kogo problem? Prywaciarze choćby rzeka lawy z wulkanu płynęła to kazaliby ludziom pracować. Czemu nikt rządu nie wyzywa ze szkoły zamkniete? A to wprowadziło większe zakoeszanie niż pismo wójta.

 3. Do gminy ograniczyć wizyty a czy urząd ogranicza wyjazdy np na dzień kobiet …?

 4. Urząd pracuje przecież.

 5. Klient apteki

  Panie w aptece pracują bez środków ochrony dróg oddechowych…jeśli ktoś o nie nie zadba to Ostrowite będzie bez apteki. 🙁

 6. Bo pani z apteki wie co robi.Prosze się dokształcić bo maseczki powinny używać chore osoby które rozsiewają zarazki a nie zdrowe

 7. A może tak pracownicy urzędu gminy na wycieczkę w góry pojadą albo nad morze tym razem gminę stać na wszystkie atrakcje.

 8. Może lepiej niech zostaną 😁

 9. Jak Cię stać to jedź. I nie judz. Judasz jeden. Za Twoje nie jadą. Jak już to za swoje. Widocznie zazdrość znów bierze górę.

 10. Odpowiedż dla Widz.Jak będziesz pracownikiem UG to też pojedziesz .

 11. Klient apteki

  Bzdura totalna z tymi maseczkami…propaganda !

  Maseczki higieniczne (często nazywane chirurgicznymi) i owszem przed niczym nie zabezpieczają (i tak powinny być noszone masowo bo nie wiadomo kto rozsiewa, ale to dyskusyjne).
  Maseczki profesjonalne (w które są zabezpieczone wszystkie służby) mają filtr ffp2 lub ffp3…one ZABEZPIECZAJĄ przed zakażeniem !!!

 12. Klient apteki

  c.d..
  W ramach uzupełnienia dotyczącego maseczek (Azja ma raczej doświadczenie w walce z koronawirusem)…właśnie się pojawiło na onet.pl
  „Chiński lekarz przestrzega, że koronawirus to nie to samo co grypa. – Koronawirus częściej wywołuje zapalenie płuc, które może postępować szybko; a gwałtowny wzrost liczby ciężkich przypadków przeciąża służbę zdrowia – ocenił chiński lekarz, który zajmował się ciężko chorymi na COVID-19”

  „- Po pierwsze trzeba zdać sobie sprawę, że ta choroba jest bardzo zaraźliwa, niezwykle ważna jest ochrona, zarówno personelu medycznego, jak i całego społeczeństwa – przestrzegł kardiolog, który pracuje w jednym ze szpitali w prowincji Hunan na południu Chin. Zaapelował do ludzi o noszenie maseczek i częste mycie rąk.”

 13. Za tamtego wojta takich wycieczek nie było nie zazdroszczę Ci mieszkanko nie wyjeżdżałas nigdy wcześniej to teraz masz okazję baw się dopóki możesz 😂😂😂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.