Strona główna / Aktualności / Znają się na pożarnictwie

Znają się na pożarnictwie

14 uczniów ze szkół w Ostrowitem i Giewartowie wzięło udział w gminnym etapie turnieju wiedzy pożarniczej „Młodzież zapobiega pożarom”. Konkurs przeprowadzono w poprzednim tygodniu w Giewartowie. W kategorii klas I-VI wygrał Szymon Derengowski, kolejne dwa miejsca zajęli Hubert Słowiński i Adam Kwiatkowski (wszyscy ze szkoły w Ostrowitem). W starszej kategorii, klas VII-VIII po części pisemnej trzy uczennice miały taki sam wynik. Na pytania komisji najlepiej odpowiadała Greta Szymfeld (SP Giewartów) i to ona została laureatką. Drugie miejsce zajęła Patrycja Woźniak (SP Ostrowite), trzecie Vanessa Borowska (SP Giewartów). Komisję konkursową tworzyli członkowie zarządu gminnego OSP w Ostrowitem: Mateusz Szymański (przewodniczący), Ireneusz Majewski, Halina Bylewska, Stanisław Ostrowski i Ryszard Wolicki. Uczniowie, którzy zajęli trzy pierwsze miejsca w obu kategoriach otrzymali nagrody ufundowane przez urząd gminy, a dla wszystkich uczestników przygotowano dyplomy i upominki.

4 komentarze

  1. Proszę oddajmy głos jest szansa abysmy mieli paczkomat na terenie naszej gminy, Panie Administratorze mozemy udostepnic to w osobnym „poscie”?

    https://inpost.pl/blisko-ciebie/glosuj-na-miejsce#52.380248,18.045531

  2. Szkoły nieczynne to gdzie ten konkurs się odbył? Rozumiem, że strażaka wirus nie tyka, a dzieciaka?

  3. Lamusie konkurs był dużo wcześniej. Prawdziwy lamus

  4. Jeśli tak to ok. A w którym zdaniu tej notatki podana jest data konkursu? Nie ma co. Skrupulatność i rzetelność nade wszystko…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.