Strona główna / Aktualności / Znamy wyniki wędkarskiego Grand Prix. Kto wygrał?

Znamy wyniki wędkarskiego Grand Prix. Kto wygrał?

Podczas dzisiejszego walnego zebrania ostrowickiego koła wędkarskiego podsumowano zeszłoroczną rywalizację w ramach Granx Prix. Wśród seniorów najwięcej punktów we wszystkich zawodach (360) zdobył Roman Markiewicz. Drugie miejsce z 260 punktami zajął Jan Król, trzecie Marek Kowalski (230). Wśród juniorów klasyfikację generalną wygrał Kacper Rogowski (380), przed Bartoszem Ratajewskim (265) i Kacprem Ratajewskim (240).

Na zdjęciu powyżej najlepsi wędkarze w kategorii seniorów. Od lewej: Marek Kowalski, Daniela Król (odebrała puchar w imieniu męża Jana), prezes koła Grzegorz Grobelny, zwycięzca klasyfikacji Grand Prix Roman Markiewicz i Andrzej Świątek – przewodniczący Rady Gminy Ostrowite.

Na zdjęciu poniżej najlepsi juniorzy minionego sezonu. Od lewej: prezes Grzegorz Grobelny, zwycięzca klasyfikacji Grand Prix Kacper Ratajewski, Bartosz Ratajewski (odebrał puchary w imieniu swoim i brata Kacpra) oraz Andrzej Świątek – przewodniczący Rady Gminy Ostrowite.

Jeden komentarz

1. A ZA NAJWIĘKSZĄ RYBĘ PUCHARU NIE BYŁO ???? KONKURS NIE ZOSTAŁ ROZSTRZGNIĘTY ??????????