Strona główna / Artykuły partnerów / Sharp KI-G 75 EUW – oczyszczacz powietrza z najmocniejszym generatorem jonów

Sharp KI-G 75 EUW – oczyszczacz powietrza z najmocniejszym generatorem jonów

Oczyszczacze goodair, które mogą usuwać z powietrza nie tylko zanieczyszczenia pochodzące ze smogu, ale również wirusy, bakterie, zarodniki pleśni, czy grzyby powinny być wyposażone w generator jonów. Jeśli zależy nam na usuwaniu powyższych niekorzystnych związków z powietrza, które wdychamy codziennie, powinniśmy postawić na modele z jonizatorem.

Korzyści z posiadania oczyszczaczy goodair z jonizatorem

Oczyszczacze powietrza to urządzenia, które powinny posłużyć nam naprawdę długie lata, dlatego też warto wybierać te sprawdzone modele, oraz autoryzowanych sprzedawców. Oczyszczacze powietrza, które zostały wyposażone w generator jonów, jak np. Sharp KI-G75EUW, doskonale sprawdzą się w każdym pomieszczeniu, a dzięki swojej funkcji usuwania bakterii i wirusów, znajdują zastosowanie nie tylko w prywatnych domach, ale również w przychodniach lekarskich, przedszkolach, czy biurach. Oczyszczacz powietrza z jonizatorem wprowadza filtrację powietrza na wyższy poziom, dzięki czemu możemy oddychać pełną piersią każdego dnia i każdej nocy. Generator jonów, korzystnie wpływa na jakość powietrza, która z kolei ma ogromne znaczenie dla całego naszego organizmów oraz funkcjonowania. Dzięki jonizacji powietrze jest lepsze nie tylko dla układu oddechowego, ale również skóry, czy włosów, poprawiając ich kondycję.

Oczyszczacz powietrza z generatorem jonów, choć cenowo jest nieco droższy od modeli bez tej funkcji, z pewnością jest wart swojej ceny.

Sharp KI-G 75 EUW oczyszczacz powietrza z jonizatorem i nawilżaczem

Oczyszczacz Sharp KI-G 75 EUW to model, który może pochwalić się naprawdę bogatym wnętrzem, zastosowano w nim nie tylko wspomniany najmocniejszy generator jonów, ale również filtr wstępny, węglowy, HEPA oraz filtra nawilżacza, dzięki czemu nie dość, że otrzymujemy czyste i świeże powietrze, to jeszcze dodatkowo nawilżone. Sharp KI-G 75 EUW to jeden z większych modeli od tego japońskiego producenta, doskonale sprawdzi się w większych pomieszczeniach o powierzchni do 56 m2. Na pochwałę zasługuje również wydajność urządzenia wynosząca aż 450 m3/h. Oczyszczacz posiada także duży zbiornik na wodę, dzięki czemu nie musimy jej stale napełniać, aby móc nawilżać powietrze. Bardzo cicha praca w trybie nocnym nie będzie zakłócała snu domowników. 4 czujniki i 5 wskaźników, pozwala na swobodną obsługę urządzenia, a nawet jego samodzielną pracę. Sharp KI-G 75 EUW jest również bardzo energooszczędnym urządzeniem i nawet jeśli będzie pracować cały dzień, nie powinniśmy odczuć tego w postaci podwyższonych opłata za prąd.

Wszystkie produkty Sharp posiadają polski atest higieniczny Narodowego Instytutu Zdrowia Publicznego, ponadto są produktem bezpiecznym dla alergików i doskonale usuwają obecne w powietrzu alergeny, co potwierdza certyfikat British Allergy Foundation Seal of Approval.

Podsumowanie

Czy warto posiadać oczyszczacz powietrza ? Oczywiście, że tak, jeśli chcemy we własnym domu oddychać pełną piersią bez obaw o zdrowie nasze i naszych najbliższych.

Artykuł powstał we współpracy z GoodAIR.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Udowodnij to że nie jesteś programem *