Strona główna / Sport / Czarni gromią. 4 bramki w pierwszej połowie

Czarni gromią. 4 bramki w pierwszej połowie

Świetny mecz rozegrali dziś Czarni Ostrowite. W ramach rozgrywek konińskiej okręgówki na własnym boisku pewnie, bo aż 4:0 pokonali Zryw Dąbie.

Wszystkie bramki padły w pierwszej połowie. Wynik otworzył Michał Walerczyk, kolejne bramki zdobyli Adrian Stawowy, Łukasz Piguła i Tomasz Rosiński. – Druga połowa również koncertowa w wykonaniu gospodarzy choć więcej bramek już nie ujrzeliśmy pomimo wielu 100-procentowych sytuacji. Cała drużyna zagrała na wysokim poziomie – czytamy na facebookowej stronie Czarnych.