Strona główna / Sport / Derby powiatu za nami. Zobacz zdjęcia

Derby powiatu za nami. Zobacz zdjęcia

Drugie i zarazem ostatnie w tym sezonie piłkarskie derby powiatu w konińskiej okręgówce za nami. Grający w roli gospodarza strzałkowski Polanin, podzielił się po nich punktami z Czarnymi Ostrowite. Kibice zobaczyli sześć goli. – Do 70 minuty mieliśmy przewagę optyczną – mówił po meczu Kamil Krzyżanowski trener Polanina. Punkty potrzebne są nam jak tlen i mimo dobrego meczu, pozostaje niedosyt dwóch punktów. – Dla nas i trenera był to mecz szczególny z racji jego miejsca zamieszkania – mówił najstarszy w ekipie gości Andrzej Majewski. Nadal czuje się na siłach, żeby te 15-20 minut pomóc drużynie. Wynik uważam za sprawiedliwy. Więcej o tym meczu oraz o tym co powiedzieli nasi rozmówcy w piątkowym wydaniu Kuriera.