Strona główna / Sport / PIŁKA NOŻNA: Juniorzy znowu wygrali

PIŁKA NOŻNA: Juniorzy znowu wygrali

Kolejne zwycięstwo odnotowali juniorzy Czarnych. Dzisiaj na wyjeździe wygrali 2:3 z rówieśnikami z Rychwała. Bramki dla naszej drużyny zdobyli Arek Domeracki i dwukrotnie Łukasz Piguła. – Choć do przerwy ostrowiczanie przegrywali 1-0, nie poddali się podejmując walkę strzelając w 50 min. pierwszego gola. Na prowadzenie gości mógł wyprowadzić Łukasz Piguła, jednak w `65 nie strzela rzutu karnego. Nie wykorzystane sytuacje się mszczą, bo chwilę później CZARNI byli znów na pozycji straconej. W ostatnich 5 minutach meczu po przebojowych sytuacjach juniorzy z Ostrowitego zachowali zimną krew a dwukrotnie głową bramkarza z Rychwała pokonał Łukasz Piguła. Całej drużynie gratulujemy i życzymy powodzenia za tydzień! – czytamy na profilu Czarnych na facebooku.