Strona główna / Sport / PIŁKA NOŻNA: Wygrana na koniec świetnego sezonu

PIŁKA NOŻNA: Wygrana na koniec świetnego sezonu

CZARNI wygrywają ostatni mecz w lidze. Niedzielne zmagania w Ruminie z lokalną Wartą przyniosły ekipie z Ostrowitego komplet punktów. LZS wygrał 3-2 (1-1). Pierwszą bramkę już w drugiej minucie spotkania zdobywa Alan Liczbiński, który pięknym strzałem z rzutu wolnego piłkę celuje w samo okienko. Radość nie trwała długo, gdyż gospodarze 5 minut później po wcześniej nie wykorzystanym rzucie karnym, w końcu zdobywają wyrównującego gola. Do końca połowy obie drużyny prowadziły otwartą grę, stwarzając sobie dogodne sytuacje bramkowe, jednak bez skuteczności. W drugiej połowie żadna z ekip nie dawała za wygraną, czego efektem były kolejne 3 bramki w meczu. Gola na 2-1 dla ostrowiczan zdobywa w 75 minucie Krzysztof Wyszyński. Warta po 10 minutach znów doprowadza do remisu broniąc cennego dla nich punktu. CZARNYCH zaś interesowało tylko zwycięstwo i przysłowiowym rzutem na taśmę w ostatnich minutach meczu zwycięskiego gola zdobył Andrzej Pająk. Tym samym LZS ,,CZARNI” Ostrowite, kończąc sezon uplasowali się na podium ligi osiągając historyczny wynik, zdobywając 42 punkty. Jeszcze nigdy nasz Klub nie zdobył tylu punktów, nawet jeżeli w grę wchodził awans w 2001 roku do A Klasy a w 2002 roku do Okręgówki.
Całej drużynie gratulujemy wyników, życzymy powodzenia w kolejnym sezonie i dziękujemy za wspaniałe emocje podczas meczy.

źródło: profil Czarnych na facebooku