Strona główna / Wideo / Lekarz przyjmuje po 17.00. Jest problem

Lekarz przyjmuje po 17.00. Jest problem

Na poniedziałkowej sesji rady gminy sołtys Izdebna Maria Zajbel poruszyła problem ze zbyt późnym jej zdaniem przyjmowaniem pacjentów przez lekarza w Ostrowitem. Zobaczcie wypowiedź:

14 komentarzy

 1. Ciągłe narzekanie, zawsze coś komuś nie pasuje. Podobna sytuacja była z byłym ks.proboszczem. Każdy narzekał jaki on zły. Przyszedł nowy i co jest lepiej ??? hehe
  Cieszmy się, że mamy takiego doktora jak p.Bis, bo za jakiś czas będziemy dopiero znowu narzekać…

 2. Bardzo dobrze że ktoś wkoncu poruszył ten temat a jak lekarz na urlopie to i pielęgniarki nie ma śmiechu warte.

 3. mogła skończyć studia medyczne i przyjmować a nie się wymądrzać

 4. takie rzeczy to już tylko w OSTROWITEM.

 5. Niech się ta pani zarejestruje do lekarza rano to będzie miała jeden z pierwszych numerków i lekarz przyjmie ją o 9 rano.
  A komu nie pasuje niech złoży deklarację do innej przychodni.
  Np. w Słupcy lekarz przyjmuje 20 osób i więcej nie rejestrują, Pani w rej. prosi spróbować jutro i tak ze 3 dni z rzędu.
  A nasz doktor przyjmuje nawet do 22 a nikogo do domu nie odsyła na ,,za kilka dni”.

 6. ale to tylko tak jest w ostrowitym wstyd nasza wladza powinna się wstydzić jakieś szemrane towarzystwo tu wojt tu ksiądz kierownik jakjesi dziwne spotkania bale brac się do robotyaby aby ludziom lepiej się zylo a nie tylko prominentom z ostrowitego

 7. Czy to tak trudno zorientować się w temacie zanim napisze się komentarz? Tej osobie chodziło o to że lekarz przyjmował dopiero od 17 i żadne wcześniejsze zarejestrowanie nie dałoby nic. Pozostawał wybór, albo zasuwać do innego lekarza albo czekać siedemnastej. Pan Bis w godzinach w których powinien przyjmować w Ostrowitem przebywał na komisji wojskowej . I tyle w temacie.

 8. Do „f”

  Nie piszemy w Ostrowitym bo to nie jest Ostrowity tylko Ostrowite więc w OSTROWITEM!!

 9. Do „f”

  Nie piszemy w Ostrowitym bo to nie jest Ostrowity tylko Ostrowite więc w OSTROWITEM!!

 10. Ostrowite się wypala,niedługo nic tu nie będzie.Wszystko zamykają sprzedają zastanie dziura zabita deskami.Taka prawda…….

 11. norris ? Pytanie dla Ciebie , co powinno być w Ostrowitem ? co zrobiłeś w Ostrowitem ? co zrobiłeś dla Ostrowitego ? jak sobie odpowiesz na to pytanie to zobaczysz sens tego co napisałeś , tak może napisać tylko osoba która nic nigdy nie zrobiła dla nikogo i nic nie zrobiła dla siebie .

 12. W związku z zaniedbaniami wielu ekip rządzących lekarzy jest bardzo mało. Doktor Bis wiecznie leczyć nie będzie, a następnego ciężko będzie znaleźć, także cieszmy się z tego co jest.

 13. Była ostrowiczanka

  Inny Lekarz rodzinny za dr.Bisa był już ustalony tylko nasz doktor Bis jeszcze miał krzepę go pogonic ? ja juz dawno zmieniłam rodzinnego i na dobre mi to wyszło ? przynajmniej mam cały dzień dla siebie po załatwieniu spraw z lekarzem ?

 14. Bis? Nigdy w życiu.
  Zyga, już to że norris nie pisze wazeliniarsko, to jest wystarczający dobry uczynek dla tej wsi.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.