Strona główna / Wideo / Lekarz przyjmuje po 17.00. Jest problem

14 komentarzy

 1. Ciągłe narzekanie, zawsze coś komuś nie pasuje. Podobna sytuacja była z byłym ks.proboszczem. Każdy narzekał jaki on zły. Przyszedł nowy i co jest lepiej ??? hehe
  Cieszmy się, że mamy takiego doktora jak p.Bis, bo za jakiś czas będziemy dopiero znowu narzekać…

 2. Bardzo dobrze że ktoś wkoncu poruszył ten temat a jak lekarz na urlopie to i pielęgniarki nie ma śmiechu warte.

 3. mogła skończyć studia medyczne i przyjmować a nie się wymądrzać

 4. takie rzeczy to już tylko w OSTROWITEM.

 5. Niech się ta pani zarejestruje do lekarza rano to będzie miała jeden z pierwszych numerków i lekarz przyjmie ją o 9 rano.
  A komu nie pasuje niech złoży deklarację do innej przychodni.
  Np. w Słupcy lekarz przyjmuje 20 osób i więcej nie rejestrują, Pani w rej. prosi spróbować jutro i tak ze 3 dni z rzędu.
  A nasz doktor przyjmuje nawet do 22 a nikogo do domu nie odsyła na ,,za kilka dni”.

 6. ale to tylko tak jest w ostrowitym wstyd nasza wladza powinna się wstydzić jakieś szemrane towarzystwo tu wojt tu ksiądz kierownik jakjesi dziwne spotkania bale brac się do robotyaby aby ludziom lepiej się zylo a nie tylko prominentom z ostrowitego

 7. Czy to tak trudno zorientować się w temacie zanim napisze się komentarz? Tej osobie chodziło o to że lekarz przyjmował dopiero od 17 i żadne wcześniejsze zarejestrowanie nie dałoby nic. Pozostawał wybór, albo zasuwać do innego lekarza albo czekać siedemnastej. Pan Bis w godzinach w których powinien przyjmować w Ostrowitem przebywał na komisji wojskowej . I tyle w temacie.

 8. Do „f”

  Nie piszemy w Ostrowitym bo to nie jest Ostrowity tylko Ostrowite więc w OSTROWITEM!!

 9. Do „f”

  Nie piszemy w Ostrowitym bo to nie jest Ostrowity tylko Ostrowite więc w OSTROWITEM!!

 10. Ostrowite się wypala,niedługo nic tu nie będzie.Wszystko zamykają sprzedają zastanie dziura zabita deskami.Taka prawda…….

 11. norris ? Pytanie dla Ciebie , co powinno być w Ostrowitem ? co zrobiłeś w Ostrowitem ? co zrobiłeś dla Ostrowitego ? jak sobie odpowiesz na to pytanie to zobaczysz sens tego co napisałeś , tak może napisać tylko osoba która nic nigdy nie zrobiła dla nikogo i nic nie zrobiła dla siebie .

 12. W związku z zaniedbaniami wielu ekip rządzących lekarzy jest bardzo mało. Doktor Bis wiecznie leczyć nie będzie, a następnego ciężko będzie znaleźć, także cieszmy się z tego co jest.

 13. Była ostrowiczanka

  Inny Lekarz rodzinny za dr.Bisa był już ustalony tylko nasz doktor Bis jeszcze miał krzepę go pogonic ? ja juz dawno zmieniłam rodzinnego i na dobre mi to wyszło ? przynajmniej mam cały dzień dla siebie po załatwieniu spraw z lekarzem ?

 14. Bis? Nigdy w życiu.
  Zyga, już to że norris nie pisze wazeliniarsko, to jest wystarczający dobry uczynek dla tej wsi.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Udowodnij to że nie jesteś programem *