Strona główna / Wideo / Tak wyglądał Kąpiel ponad 20 lat temu FILM

Tak wyglądał Kąpiel ponad 20 lat temu FILM

Zobaczcie kilka ujęć pokazujących Kąpiel, zarejestrowanych w 1998 roku. Przy okazji zachęcam do kontaktu wszystkich, którzy mają archiwalne nagrania przedstawiające wydarzenia czy miejsca w gminie Ostrowite. Przegramy je z kaset VHS do plików cyfrowych i opublikujemy na ostrowite.info. Dzielmy się wspomnieniami dotyczącymi naszej gminy!

6 komentarzy

  1. Wychowałm się nie opodal Kapiela , wspominam swoje dziecinstwo, kiedyś żyło się całkiem inaczej , ludzie jacyś inni , życie inne , beztroskie

  2. Mój ukochany Kąpiel…

  3. Też moja wieś teraz tak rzadko tam bywam spedzilam 30 lat mego życia w Kąpielu

  4. Kąpielanka

    Niepowtarzalny, rustykalny klimat….

  5. dużo zmian zaszło a zarazem jak mało 20lat minęło a mlyn czy sklep wygladaja nadal tak samo ,pusto i straszą za to krowy i bruku już nie zobaczymy na Kąpielu . Szkoda tylko obejścia śp pana Sikorskiego 20 lat minęło a tam teraz ….. aż brak słów!

  6. Naprawdę fajne nagranie, tyle wspomnień… Kiedyś to była wieś, krowy, sielsko i miło, prawie jak na Podlasiu. Teraz każdy się zachwyca a tak naprawdę to wszystkim na wsi wszystko przeszkadza. A to obornik śmierdzi, a to bałagan się robi jak rolnicy z pól wyjeżdżą i zostawiają na asfalcie błoto. Teraz jak by krowa drogą szła to by tego rolnika zlinczowali. Ludzie już pozapominali, że sami kiedyś mieli zwierzęta i robili w polu i nikomu nic nie przeszkadzało. Na wsi zachodzą zmiany i na lepsze ale i też na gorsze. Ludzie ciężkiej pracy rolnika już nie potrafią uszanować. Podsumowując – nie pamięta wół jak cielęciem był.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Udowodnij to że nie jesteś programem *