Strona główna / Wybory 2018 / Mamy wyniki z Giewartowa

Mamy wyniki z Giewartowa

W Giewartowie, podobnie jak dwa tygodnie temu wygrał Jacek Szczap. Nie zdołał jednak odrobić olbrzymiej straty, jaką miał w pozostałych trzech obwodach. W Giewartowie Szczap dostał 316 głosów, Wojciechowski 277. W całej gminie zdecydowanie wygrał Mateusz Wojciechowski i to on będzie wójtem przez najbliższe 5 lat.

17 komentarzy

 1. No to Giewartów zaorany całkowicie bawimy światło i koniec

 2. Co w Ostrowitem, to w Ostrowitem…. Ciotki, cioteczki, koledzy, koleżanki…. Nic się w gminie nie zmieni, oby Pan Wojciechowski jeszcze nie pogorszył sytuacji….

 3. Zaorany Giewartów całkowicie masakra kto ostatni gasi światło i w Piz…… du ?

 4. To jak Giewartów wygląda w porównaniu do np Powidza to jest wielki wstyd dla gminy … Ostrowite będzie miało przynajmniej nowe chodniki:)

 5. Trzeba poczekać co Pan wójt zrobi. Rozliczymy to za 5 lat.

 6. bastion koniczyny rozwalony

 7. wojciechowski niestety

 8. Precz z ciemnotą zielonych zdrajców Dość zielonego mieliśmy prawie się ujaraliśmy

 9. Mieszkaniec giewartowa

  Mam pytanie…dlaczego połowa nie głosowała za Mateuszem ….. wiem bo gmina Ostrowite nie dba o Giewartów I kosewo tylko rodzinka gmina Ostrowite…A podatki kto płaci największe Giewartów…..mam nadzieję że nowy wójt dotrzyma obietnic ktore złożył…
  Mam nadzieję że inwestycję które są zaczete między innymi kanaliza Kosewo Giewartów będą dokończone …
  Życzę powodzenia i będziemy się przyglądać ……

 10. Giewartów to myśli że tylko w całej gminie im sie wszystko należy. Kurde ludzie Giewartów juz sie dawno skonczył

 11. Nie bądź zrozumiały. Może by tak nie myślał jeśli faktycznie dostawał to na co zasługuje. Płacimy najwyższe podatki ale hale i tak wybudują w ostrowitem. Haha, żeby jeszcze była wykorzystana, po co taki wielka. Występ raz na rok jakiejś pseudo piosenkarki sprawy nie załatwi. Ale co Ty możesz wiedzieć, skoro patrzysz przez swoje różowe okulary 🙂 pozdro

 12. to wedlug ciebie hala powinna powstac w giewartowie ? pewnie dni gminy ostrowite tez powinny byc w giewartowie ? I pewnie urzad gminy tez powinien byc w giewartowie ? cos jeszcze powinno byc w giewartowie ? kto patrzy przez rozowe okulary ?

 13. Przecież Giewartow ma hale przy szkole podstawowej a w ostrowitem była tylko ta klitka i jeszcze ból ściska? Moze powinni druga postawić….. żeby giewartow był zadowolony. Lidzie narzekacie na turystykę a sami co robicie? Nawet nie ma gdzie zjeść bo nikt lokalu nie otwiera ale narzekania są.

 14. Jak jesteś taki mądry to sam postaw lokal, zobaczymy czy Ci się cokolwiek zwróci. Przypomnij sobie czasy jak kilkanaście lat temu wyglądał giewartowz a zobacz teraz. Po co Ci turyści maja przyjechać do giewartowa? Żeby zobaczyć stare kible i trawę do kolan na plaży? I nie mówcie mi że spadkobierca blabla. Przed przejęciem było to samo. A to już niestety wina gminy.

 15. Czy ja coś takiego powiedziałem. Nie bądź śmieszny człowieku bo to już jest żałosne, tak samo jak te nędzne dni ostrowitego.. Pierwsze edycję jeszcze jakoś wyglądały. Ale teraz to już jest śmiech na sali.

 16. Proponuje jakiś burdelik otworzyć w giewartowie najlepiej w Nowym ośrodku zdrowia będzie zdrowo miło i przytulnie

 17. no no teraz nowy wojt wcisnie swoich kontrkandydatow na obiecane stanowiska w gminie,ahahahahahaha,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Udowodnij to że nie jesteś programem *