Strona główna / Aktualności / Do kościoła z paszportem covidowym

Do kościoła z paszportem covidowym

Po przekroczeniu dopuszczalnego limitu liczby wiernych, aby wejść do kościoła w Giewartowie będzie trzeba pokazać paszport covidowy.

Informację na ten temat zamieszczono na facebookowej stronie parafii. Czytamy tam:  – W związku z obecnie obowiązującymi zasadami bezpieczeństwa sanitarnego przypominamy, że limit osób w naszym kościele wynosi 90 osób. Pozostałe osoby będą wpuszczane do kościoła tylko po okazaniu paszportu covidovego. Prosimy więc o wyrozumiałość i zabranie ze sobą odpowiedniego dokumentu lub aplikacji w telefonie!

9 komentarzy

 1. Po koledzie też będzie sprawdzany? Czy może paszporty polsatu będą ważne…

 2. Po kolędzie nie ma co wpuszczać roznosiciela. W tydzień odwiedzi ze 100 rodzin to nje wiadomo co przyniesie.
  Zamykają kościoły dla ludzi to i trzeba drzwi im zamknąć.

 3. Czy ten ksiądz jest wierzący?

 4. I bardzo dobrze.
  Tylko łatwiej by było wpuszczać i liczyć gdyby po jednej stronie były miejsca dla tych z paszportem a po drugiej niech siedzą niezaszczepieni.

 5. Do Maria. Czy wypełnia przykazania Jezusa? tu masz odpowiedź czy w ogóle jakiś ksiądz w kościele katolickim jest wierzący ?

 6. I bardzo dobrze. Widać, że ksiądz bierze odpowiedzialność za parafian.

 7. Mieszkaniec

  Ciekawe czy pogrzeb osoby nie zaszczepionej się odbędzie , tak na dobrą sprawę paszportu ta osoba już nie pokażę , to taka przepustką do raju w tych czasach

 8. Piniądz nie śmirdzi

  Wierzy bardzo w ,,PINIĄDZE”

 9. W Giewartowie nie ma kolędy z tego co mi wiadomo, do kościoła też nikt nie zmusza by iść, pieniędzy też nikt z kieszeni nie wydziera. Pełen luz. A paszport to kwestia czasu, wszędzie będą sprawdzać, bo inaczej rady nie dadzą – co jeden to mądrzejszy naukowiec ;D

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Udowodnij to że nie jesteś programem *