Strona główna / Aktualności / Górka ożyła. Słomiana wioska robi furorę

Górka ożyła. Słomiana wioska robi furorę

Przejeżdżając przez Ostrowite nie da się nie zauważyć słomianych postaci, które znajdują się na górce. Powstały tam nie tylko postacie, ale cała słomiana wioska. To dożynkowa dekoracja, którą mieszkańcy sołectwa przygotowali na ogłoszony przez gminę konkurs. – W przygotowanie dożynkowych dekoracji zaangażowało się wiele osób. Wszystkim bardzo dziękuję – mówi sołtys Maria Majewska. Kto jeszcze nie widział najnowszej atrakcji Ostrowitego, dziś ma ku temu znakomitą okazję. Miejscowa parafia świętować będzie odpust. Zdjęcia: Photo Memories Eryk Kostrzewa

4 komentarze

  1. A co można wygrać łyżwy, deskorolke a może talon na balon, jeżeli nakłaniają do szczepień tak jak rząd a przecież szczepienia są dobrowolne i nikt i nic nie powinno nakłaniać do szczepień przymusowo chyba autorom zapłacili jak tym celebrytom w telewizji.
    Ta inspiracja wioski przedstawia koniec żniw i dożynki czy reklamę szczepien?

  2. Jest mi po prostu przykro że wioska została przedstawiona przed oceną komisji a z treści artykułu nie wynika ile innych sołectw wzięło udział i jakie dekoracje wykonali. Bo to nie jest tak że tylko Ostrowite się postarało ale inne małe wioski też i to dla nich było o wiele większym wyzwaniem niż dla wsi gminnej.

  3. Do Anonim. Masz racje. Rozreklamowanie tej dekoracji antycypuje od razy wynik konkursu. Szkoda.

  4. To znaczy że w następnym roku inne sołectwa nawet nie podejmą chęci – bo po co

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Udowodnij to że nie jesteś programem *