Strona główna / Aktualności / Oferty pracy w Spółdzielni Socjalnej

Oferty pracy w Spółdzielni Socjalnej

Spółdzielnia Socjalna „Razem dla Środowiska” poszukuje kandydatów do pracy na stanowisko

PRACOWNIK GOSPODARCZY (dwa wolne etaty)

Obowiązki:

  • odbiór i wywóz nieczystości stałych zgodnie z harmonogramem (trasówką) lub zleceniem,
  • wstawianie, odbieranie i wymiana pojemników,
  • załadunek i wyładunek ręczny odpadów oraz ich transport,
  • zabezpieczanie transportowanego ładunku,
  • wykonywanie prac porządkowych związanych z opróżnianiem pojemników,
  • wykonywanie codziennej obsługi pojazdów zgodnie z wymogami technicznymi oraz przepisami wewnętrznymi,
  • wykonywanie prac porządkowych,
  • posługiwanie się sprzętem mechanicznym przeznaczonym do pielęgnacji zieleni oraz narzędziami ręcznymi,
  • realizacja wyznaczonych zadań w razie potrzeby.

Wymagania:

  • motywacja oraz zaangażowanie do pracy,
  • uczciwość ,
  • punktualność i niezawodność,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • odpowiedzialność,
  • stan zdrowia umożliwiający pracę na zewnątrz,
  • prawo jazdy kat. B,

Oferujemy:

  • umowę o pracę,
  • przyjemną atmosferę pracy,
  • pracę w stabilnej firmie,
  • szkolenia,
  • praca w trybie 2 zmianowym.

Spółdzielnia Socjalna „Razem dla Środowiska” poszukuję kandydatów do pracy na stanowisko

PODPINACZ POJEMNIKÓW

Obowiązki:

  • podpinanie pojemników, odbiór pojemników
  • zbieranie worków z segregacją
  • dbanie o stanowisko pracy
  • realizacja wyznaczonych zadań w razie potrzeby

Wymagania:

Oferujemy:

  • umowę zalecenia od maja do września
  • prace w trybie 2 zmianowym.

CV należy składać w biurze spółdzielni Zachodnia 8a 62-402 Ostrowite w godzinach 7-15 lub mailem biuro@dlasrodowiska.com.