Strona główna / Artykuły partnerów / UTAL – OPINIE O PRACY W FIRMIE

UTAL – OPINIE O PRACY W FIRMIE

Nasza firma to obecnie jeden z czołowych producentów tablic rejestracyjnych na całym świecie. Jej produkty eksportowane są do ponad 50 krajów, a zakres działalności uległ poszerzeniu o maszyny produkcyjne oraz innowacyjne systemy rejestracji. Tak duży zasięg wiąże się z koniecznością zatrudnienia niemałej liczby pracowników. Kto pracuje dla UTAL? Opinie o naszej marce skłaniają wielu specjalistów do składania aplikacji. Nasz zespół tworzą profesjonaliści o szerokich kompetencjach, m. in. operatorzy maszyn, konstruktorzy, inżynierowie, handlowcy oraz wielu innych.

UTAL – opinie o pracodawcy

Aktualnie nasz zespół tworzy ponad 170 osób o różnych specjalnościach. Zatrudniamy komunikatywne osoby, wyróżniające się kreatywnością i wysokimi aspiracjami. W związku z działalnością firmy na arenie międzynarodowej, nasi pracownicy zobligowani są do znajomości języków obcych, zwłaszcza Ci, którzy są odpowiedzialni za kontakty z naszymi Klientami. Jakim pracodawcą jest UTAL? Opinie mówią same za siebie. Firma stawia na rozwój zespołu, oferując swoim pracownikom atrakcyjną ścieżkę kariery. Dbamy o przyjemną atmosferę pracy oraz pozytywne relacje między pracownikami. Oferujemy korzystne warunki płacowe. Staramy się, by osoby zatrudnione w UTAL czerpały satysfakcję z pracy i mogły w niej rozwijać swoje kompetencje.

UTAL – opinie o warunkach zatrudnienia

Praca w przedsiębiorstwie o międzynarodowym zasięgu stanowi niemałe wyzwanie oraz doskonałą szansę na rozwój kariery. Z czym wiąże się zatrudnienie w UTAL? Opinie pracowników naszej firmy są dla nas najlepszą wizytówką. Gwarantujemy nie tylko stałe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, ale też liczne benefity, takie jak ubezpieczenie, karta Multisport czy prywatna opieka medyczna. Członkom naszego zespołu oferujemy także wsparcie w pracy nad kompetencjami językowymi, częściowo ponosząc koszty kursów.

UTAL – opinie o rekrutacji

Proces rekrutacji służy znalezieniu najlepszych kandydatów na członków naszego zespołu. Dlatego podchodzimy do niego niezwykle rzetelnie. Wykorzystujemy przy tym różne metody, od rozmowy kwalifikacyjnej, poprzez uzyskanie referencji od byłych pracodawców, aż po praktyczny sprawdzian umiejętności. Jak przebiega rekrutacja w UTAL? Opinie członków naszego zespołu są najlepszym potwierdzeniem jej skuteczności. Zdarza się, że kandydaci na pracowników zostają zaproszeni do naszej firmy na cały dzień, by zapoznać się z jej specyfiką. To dla nas doskonała okazja do sprawdzenia ich kompetencji. Dla przyszłych członków naszego zespołu z kolei przedsmak tego, co ich czeka po podpisaniu umowy.

UTAL – opinie o pracownikach

Kto z nami pracuje? Zatrudniamy zarówno doświadczone osoby, jak i te, które dopiero rozpoczynają karierę. Jest to dla nich szansa na dobry start. U nas nikt nie jest anonimowy. Mimo że firma zatrudnia dużą liczbę pracowników, staramy się do każdego podchodzić indywidualnie, by stworzyć rodzinną, sprzyjającą kreatywności atmosferę. Jacy są pracownicy UTAL? Opinie o wysokiej jakości naszych produktów oraz innowacyjnych rozwiązaniach są dowodem na skuteczność naszego zespołu oraz profesjonalizm jego członków. Cenimy wkład każdej zatrudnionej w UTAL osoby w sukces naszej firmy.