Strona główna / Sport / OSTROWITE: Juniorzy rozgromili Rychwał

OSTROWITE: Juniorzy rozgromili Rychwał

juniorzyyy

CZARNI rozgromili Rychwał!!! 11-1 (4-0)
Wczoraj po bardzo dobrym spotkaniu drużyna Junior Młodszy CZARNYCH Ostrowite pokonała u siebie drużynę gości Zjednoczonych Rychwał, imponującym wynikiem 11-1. Mecz ułożył się pomyślnie dla gospodarzy już od 1. minuty kiedy to Alan Mateusz Maksymilian Liczbiński strzelił bramkę na 1-0. W meczu, dobrze rozgrywanym przez Ostrowiczan nie było zagrożenia ze strony gości. W 15. minucie karnego dla gospodarzy nie wykorzystał Łukasz Piguła. W spotakniu bramki jeszcze zdobywali: Alan Liczbiński 5 – łącznie 6, Adam Piguła – 2, Łukasz Piguła – 1, Krystian Wojtaś – 1 szt, Sebastian Rzemyszkiewicz – z kranego 1. Honorową bramkę dla gości po jdynym błędzie obrony, Zjednoczeni zdobyli w drugiej połowie, na wynik 8-1.
GRATULUJEMY i życzymy powodzenia za tydzień w Licheniu!
źródło: profil Czarnych na facebooku