Strona główna / Aktualności / Dziś odbył się konkurs na dyrektora

Dziś odbył się konkurs na dyrektora

Dziś odbył się konkurs na dyrektora Szkoły Podstawowej w Giewartowie. Przystąpił do niego jeden kandydat – obecny dyrektor Romuald Szczotkiewicz. Komisja pozytywnie oceniła jego kandydaturę. Formalnie funkcję dyrektora na kolejną kadencję obejmie z chwilą podpisania stosownego zarządzenia przez wójta gminy.

4 komentarze

  1. Gratuluję Panie Dyrektorze… Wiele lat temu skończyłem Szkołę Podstawową w Giewartowie… Lata pod opieką Pana Dyrektora i mojej Kochanej Pani wychowawczyni Danuty, która również uczyła mnie biologii wspominam z wielkim wzruszeniem…

  2. Gratuluje również Panie Dyrektorze. Jednak uważam, że przydał by się powiew świeżości i młoda krew na tym stanowisku. Była by to korzyść dla całej szkoły.

  3. Gratulacje dla Pana Dyrektora!!! ale co się dzieje z tymi konkursami?że nikt albo tylko urzędującą osoba przystępuje???Przecież jest tylu młodych,wykształconych,pełnych chęci i ambicji ludzi,którzy mogą wnieść „nowego ducha”do edukacji.Czy tak mają już wyglądać konkursy? To nie tylko w Giewartowie ale i w szkołach powiatu słupeckiego bardzo podobnie się dzieje! DLACZEGO???

  4. A w Ostrowitem już dawno powinna być nowa dyrektor ,była kobieta z klasą czyli pani Durczyńska ale komuś nie odpowiadała .I mamy to co mamy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Udowodnij to że nie jesteś programem *