Strona główna / Aktualności / Nasi nominowani do tytułu CZŁOWIEK SPORTU

Nasi nominowani do tytułu CZŁOWIEK SPORTU

człowiek sportu

Trzy osoby związane z gminą Ostrowite i jeden klub zostały nominowane w plebiscycie Kuriera Słupeckiego CZŁOWIEK SPORTU 2015. Poniżej krótkie sylwetki nominowanych. Na wszystkich możecie głosować smsowo.

Michał Kawa – triathlonista amator, ukończył Poznań Triathlon na dystansie 113 km, 7 w swojej kategorii wiekowej zawodnik Triathlonu w Stroniu Śląskim.
sms o treści kurier.CS7 na numer 71051

Mateusz Kolan – sędzia piłki siatkowej WZPS Poznań, brązowy medalista VII Mistrzostw Polski Sędziów. Jeden z sędziów XI Memoriału Arkadiusza Gołasia.
sms o treści kurier.CS8 na numer 71051

Jarosław Rogalski – piłkarz ręczny Hagardu Strzałkowo, zdecydowanie najlepszy obrotowy III ligi, bez problemu poradziłby sobie w wyższej lidze. Od ponad 2 lat nie opuścił żadnego treningu.
sms o treści kurier.CS17 na numer 71051

UKS MOS Czarni Ostrowite – młodzieżowe zespoły tego klubu, należały do wiodących w województwie. Minisiatkarze zajęli 26 miejsce w Ogólnopolskim Turnieju Kinder+Sport, kadeci natomiast zagrali w ¼ finału Mistrzostw Polski. Oba są medalistami Mistrzostw Wielkopolski. sms o treści kurier.CS23 na numer 71051