Strona główna / Aktualności / PIŁKA NOŻNA: Zremisowali z wiceliderem AKTUALIZACJA

PIŁKA NOŻNA: Zremisowali z wiceliderem AKTUALIZACJA

Remisem 2:2 zakonczylo sie dzisiejsze spotkanie Czarnych z Wilkami Wilczyn. Wiecej o meczu w Kurierze.
Relacja z profilu Czarnych na facebooku:
Drużyna CZARNYCH zremisowała na swoim obiekcie z wiceliderem konińskiej A – Klasy Wilkami Wilczyn. Dziękujemy Wszystkim piłkarzom za zaangażowanie i b. dobry rezultat!
Przypomnijmy, że CZARNI do około 70 minuty prowadzili 2-0. Wynik spotaknia został ustalony w 86 minucie 2-2 (1-0). Gole dla drużyny z Ostrowitego strzelali: Dawid Skibiszewski (z rzutu karnego po faulu na Andrzeju Majewskim). W drugiej połowie główką strzelił Andrzej Pająk. Dodatkowej sytuacji sam na sam z bramkarzem nie wykorzystał Andrzej Majewski.
Wyjściowa 11: Łukasz Bartosik, Andrzej Majewski, Andrzej Pająk, Rafał Wiśniewski, Mariusz Michalski, Dawid Skibiszewski, Piotr Piguła, Tomasz Piguła, Krzysztof Wyrzykiewicz, Dariusz Król, Jakub Grzelak.
Rezerwowi: Mateusz Kaliski, Damian Stachowski, Tomasz Spławski, Piotr Kaczmarek, Tobiasz Ambroży, Jarosław Liczbiński, Kamil Król.
Zmiany w 2. połowie: za Krzysztofa Wyrzykiewicza – Tobiasz Ambroży, za Andrzeja Majewskiego – Damian Stachowski.