Strona główna / Aktualności / PIŁKA NOŻNA: Czarni wygrali z Czarnymi

PIŁKA NOŻNA: Czarni wygrali z Czarnymi

W niedzielne popołudnie Ostrowite podejmowało u siebie drużynę z Brzeźna, którą zwyciężyli 4-1 (2-0). Już w drugiej minucie Mateusz Szafraniak otwiera wynik spotkania, kilka minut później (`10) Krzysztof Wyszyński podwyższa rezultat na 2-0. Spokojna gra i kolejne zgrane akcje potwierdzają wyższość gospodarzy na boisku. Piąta minuta drugiej połowy i utrata gola pozwala jeszcze bardziej zmobilizować ostrowiczan, czego efektem są kolejne dwie bramki, również strzelone przez Krzysztofa Wyszyńskiego i Mateusza Szafraniaka. W 85 minucie ,,Wycha” wychodząc sam na sam z bramkarzem mógł podwyższyć wynik spotkania. Brakowało centymetrów a bramkarz po raz piąty wyciągałby piłkę z siatki. Gratulujemy i życzymy powodzenia za tydzień!

źródło: profil Czarnych na facebooku