Strona główna / Aktualności / PIŁKA NOŻNA: Juniorzy zakończyli sezon

PIŁKA NOŻNA: Juniorzy zakończyli sezon

juniorzySokół Kleczew – Czarni Ostrowite 3-0
Czarni w swoim ostatnim meczu ulegli zwycięzcy klasy junior młodszy, drużynie z Kleczewa 3-0.
Mecz do 75` minuty rozgrywany był przy rezultacie 0-0. W ciągu 15 minut gospodarze strzelili Juniorom z Ostrowitego trzy bramki, choć ostrowiczanie kontratakowani, bramki nie udało się zdobyć. Pomimo wyniku mecz należy zaliczyć do dobrych w wykonaniu naszej młodzieżówki.
Przypomnijmy, że CZARNI zakończyli swój sezon na 6 miejscu. Przed ich ekipą znajdują się rezerwy takich klubów jak: Kleczew, Konin, Słupca, Zagórów, Września. Warto zaznaczyć, że na wiosnę z tych drużyn pokonali: Słupcę i Zagórów a zremisowali z Wrześnią. W lidze zdobyli 31 punktów, strzelili 39 bramek, a wiosną przegrali tylko 3. mecze. DZIĘKUJEMY I GRATULUJEMY !!! Życzymy jednocześnie powodzenia w nowym sezonie w klasie Junior Starszy.

(na zdjęciu brakuje Alana Liczbińskiego, Dominika Szymańskiego i Jakuba Głowackiego).

źródło: facebook