Strona główna / Aktualności / Przetarg rozstrzygnięty. Pałac wypięknieje

Przetarg rozstrzygnięty. Pałac wypięknieje

Gmina Ostrowite rozstrzygnęła przetarg na rewitalizację pałacu w Mieczownicy i utworzenie tam izby pamięci powstania styczniowego. Wykonawcą prac będzie Przedsiębiorstwo Wielobranżowe ,,LECH,, S.C. Włodzimierza i Zbigniewa Borowskich z Zagórowa. Inwestycja kosztować będzie ponad 5 mln zł. Przetarg udało się rozstrzygnąć za drugim podejściem. W pierwszym złożone oferty przekraczały kwotę, jaką gmina zamierzała wydać na ten cel.

3 komentarze

  1. Mieszkaniec

    Inwestycja kosztować będzie ponad 5 mln zł.

    Wielkie brawa dla naszej gminy ciekawe z kat taki budżet. A gminne drogi nie dokończenie. Wielkie brawa dla naszej gminy.

  2. Mieszkaniec nie zorientowany skad (z kat) . Haha.
    Propagandziarz kolejny.

  3. Ile tu do podziału?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Udowodnij to że nie jesteś programem *