Strona główna / Aktualności / SIATKÓWKA: Porażka z Gnieznem

SIATKÓWKA: Porażka z Gnieznem

Porażką 1:3 zakończył się pierwszy mecz ćwierćfinałowy pomiędzy Czarnymi Ostrowite a KS Gniezno. Dwa pierwsze sety nasi zawodnicy oddali niemal bez walki. Wydaję się, że dopiero w trzecim secie przekonali się, że „nie taki diabeł straszny jak go malują”, zmobilizowali się i nawiązali walkę z rywalami, wygrywając tę partię do 17. W czwartej odsłonie meczu walka punkt za punkt toczyła się niemal do połowy seta. Niestety, niekorzystna decyzja sędziego w sytuacji spornej, przy wyniku oscylującym w okolicach remisu oraz bardzo dobra zagrywka pozwoliła odskoczyć zawodnikom z Gniezna na sześć punktów. Dzieła zwieńczył Michał Paniączyk, który w końcówce seta posłał w naszą stronę pięć bardzo trudnych zagrywek. Ten niespełna 25-letni zawodnik jest absolwentem Szkoły Mistrzostwa Sportowego w Spale. Na swoim koncie ma występy w młodzieżowych drużynach Skry Bełchatów oraz na I i II-ligowych parkietach. Spotkanie rewanżowe za dwa tygodnie w Gnieźnie.

UKS MOS Czarni Ostrowite 1:3 KS Gniezno (17:25, 12:25, 25:17, 14:25)

Stan rywalizacji (do dwóch zwycięstw) – 1:0 dla KS Gniezno

Skład Czarnych: Kolan Mateusz, Staśkiewicz Piotr(kapitan), Pecyna Mateusz, Dymowski Mateusz, Kluczyński Krzysztof, Król Przemysław, Mierzejewski Damian(libero) oraz Nowak Mariusz, Krysztofowicz Mateusz, Kamiński Krzysztof, Pogorzelski Mateusz.

źródło: profil Czarnych na facebooku