Strona główna / Aktualności / Sukces zbiórki dla Kuby. Jest 30 tysięcy na cyberoko

Sukces zbiórki dla Kuby. Jest 30 tysięcy na cyberoko

Gdy w maju ruszyła zbiórka, za cel wyznaczono 30 tys. zł. Wpłaty właśnie przekroczyły tę kwotę. Oznacza to, że Kuba Woźniak z Przecławia już wkrótce dostanie cyberoko.

Zbiórkę na portalu pomagam.pl założyła Anna Spławska, przyjaciółka rodziny Kuby. Trafiały tam pieniądze z bezpośrednich wpłat, ale również licytacji, które prowadzone były na facebookowej stronie Walczymy dla Kuby. Po pół roku trwania akcji udało się zebrać upragnione 30 tys. zł. Dzięki temu Kuba już wkrótce dostanie cyberoko, które mocno ułatwi mu komunikowanie się. Zbiórka pieniędzy się jednak nie kończy. – Ze względu na posiadanie jeszcze fantów licytacje będą się nadal odbywać. Dalej można dokonywać wpłat na zbiórkę. Cała nadpłata zostanie przekazana na rehabilitację Kuby, aby mógł być jak najbardziej samodzielny – zapowiada Anna Spławska. Nadal apelujemy więc o wsparcie. Link do zbiórki znajdziecie TUTAJ.

Kuba walczy o powrót do zdrowia po tym, jak zdiagnozowano u niego guza przysadki mózgowej. Potworniaka udało mu się pokonać, ale walcząc z nim przeszedł udar, przez który obecnie nie mówi i nie rusza się.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Udowodnij to że nie jesteś programem *