Strona główna / Aktualności / Wyremontują drogę z Giewartowa w stronę Siernicza

Wyremontują drogę z Giewartowa w stronę Siernicza

Powiat Słupecki zrealizuje kolejną inwestycję drogową w gminie Ostrowite. Za ponad 8 mln zł wyremontuje 5-kilometrowy odcinek z Giewartowa w stronę Siernicza Małego. Pieniądze na ten cel niemal w całości pochodzić będą z Polskiego Ładu, z funduszu przeznaczonego na pomoc dla terenów popegeerowskich. Prace mają ruszyć w najbliższych miesiącach.

5 komentarzy

  1. Pumpernikiel

    W końcu ktoś te dziury wyrówna, ta droga nadawała się do remontu już 15 lat temu. Obawiam się tylko że za 8mln to oni nawet do Naprusewa jej nie zrobioo.

  2. Nareszcie. A kiedy Słupca-Giewartowo…?

  3. Brawo ! Czekałem na tę chwilę od 1968 roku! Ta droga była najpierw budowana w czynie społecznym.To cud ,że dotrwała do dzisiejszych czasów. Chwała obecnemu samorządowi ,że myśli perspektywicznie nie zważając na utyskiwania malkontentów i realizuje swoje plany.Współpraca władz powiatowych i gminnych daje oczekiwane przez wszystkich efekty. Tak trzymać i robić swoje !

  4. Do Emeryta. Łubu dubu, łubu dubu…

  5. Z Giewartowa do Siernicza Małego jest 8 km zatem nie zrobią całej. jeśli to ma być odcinek 5 km to nawet do Siernicza Wielkiego nie zrobią go. Dobrze że w ogóle coś zrobią.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Udowodnij to że nie jesteś programem *