Strona główna / Reklama / Szukasz pracy? Sprawdź ofertę

Szukasz pracy? Sprawdź ofertę

AGROPARTNER Kościelski i Wspólnicy spółka jawna zatrudni Magazyniera.
Miejsce pracy: Ostrowite
Działamy na rynku od 25 lat. Nasza działalność koncentruje się na zaopatrzeniu gospodarstw w artykuły do produkcji rolnej i skupie zbóż.
Obowiązki w ramach stanowiska:
-obsługa procesu przyjęć i wydań towaru,
-obsługa i kontrola wewnątrzfirmowego obiegu towaru,
-monitorowanie stanów magazynowych,
-obsługa programu magazynowego,
-utrzymywanie porządku i czystości powierzchni magazynowych.
Oferujemy:
-stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę,
-atrakcyjne wynagrodzenie,
-świadczenia dodatkowe.
Oczekujemy:
-umiejętności współpracy z innymi członkami zespołu w celu zapewnienia sprawnego funkcjonowania oddziału,
-zaangażowania, umiejętności samodzielnej i sumiennej realizacji powierzonych zadań.
Dodatkowe atuty:
-doświadczenie w pracy magazynowej,
-uprawnienia do obsługi wózków widłowych i ładowarek teleskopowych.
Przy pełnej realizacji obowiązków w razie potrzeby jesteśmy w stanie zapewnić wysoką elastyczność czasu pracy.
ZAPEWNIAMY PRZESZKOLENIE I WDROŻENIE!
Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres mailowy biuro.agpr@gmail.com
W przypadku dodatkowych pytań zachęcamy do kontaktu pod numerem 798 703 500.
W CV proszę zawrzeć klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”.