Strona główna / Artykuły partnerów / Jak dbać o pranie? Pomoże Ci suszarka elektryczna!

Jak dbać o pranie? Pomoże Ci suszarka elektryczna!

Częste pranie ubrań może negatywnie wpływać na ich jakość i wytrzymałość. Jest jednak na to sposób – przemyślane i odpowiedzialne usuwanie plam i zabrudzeń! Sprawdź, co robić, by najdelikatniejsze części Twojej garderoby były bezpieczne zarówno w pralce, jak i podczas schnięcia, przekonaj się, dlaczego suszarka elektryczna jest niezbędna i jak prasować odzież, by nie przypalić materiału.

Przygotowanie do prania i pranie

Sam proces prania wymaga odpowiedniego przygotowania. Należy dokonać segregacji brudnych ubrań, dzieląc je nie tylko kolorystycznie, ale także – ze względu na skład materiału. Inne wymagania w praniu ma bawełna, a inne wiskoza, jeszcze inny program prania wybierzesz, chcąc przywrócić czystość wełnianym swetrom. Pamiętaj – jest to naprawdę ważne! Unikniesz nie tylko zafarbowania ubrań, ale również – skurczenia się lub rozciągnięcia tkanin i dzianin.

Kolejnym krokiem będzie wybór odpowiedniego detergentu. Tu również potrzebna jest koncentracja – inny preparat wybierzesz, chcąc wyprać wełnę, a inny w przypadku wyboru delikatnego programu prania.

O czym jeszcze warto pamiętać na tym etapie prania? O umiarze! A konkretnie – o tym, by w bębnie pozostało miejsce. Dzięki temu będziesz miał pewność, że wszystkie ubrania wyjmiesz czyste i świeże.

Suszenie – czy można zrobić to źle?

Zastanawiasz się, czy można źle suszyć ubrania? Otóż – można. Właśnie dlatego warto czytać metki. Informacje zawarte przez producenta mogą, dosłownie uratować Twoje ubrania! Niektóre należy suszyć rozłożone na płasko, inne mogą swobodnie wisieć. Jedno jest pewne – przedłużający się proces schnięcia sprawia, że odzież ma nieprzyjemny zapach. Chcąc tego uniknąć, warto przyspieszyć suszenia! Jak? Decydując się na suszarkę elektryczną. Wówczas możesz mieć pewność – tkaniny będą bezpieczne, a Ty nie będziesz musiał się o nic martwić! Jak działa urządzenie?

Energooszczędna suszarka elektryczna to prawdziwa innowacja. I przede wszystkim – doskonała alternatywa dla suszarek elektronicznych. Dlaczego? Przede wszystkim dlatego, że nie niszczy ubrań i nie powoduje deformacji tkanin i dzianin. Co więcej – mogą na niej schnąć wszystkie ubrania, bez względu na skład materiału. Suszarka generuje chłodne powietrze, imitując suszenie ubrań na świeżym powietrzu – to dlatego po praniu są tak świeże!

Pamiętaj o prasowaniu!

W ofercie TV Okazje suszarkę elektryczną kupisz w zestawie z parownicą. To doskonała propozycja dla wszystkich, którzy chcą kompleksowo dbać o zawartość swojej szafy. Parownica, w przeciwieństwie do żelazka, nie pozostawia nieestetycznych zagięć i nie pozwala na przypalenie materiału!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Udowodnij to że nie jesteś programem *