Strona główna / Sport / Nie dali rady Salosowi

Nie dali rady Salosowi

Siatkarze TODO UKS MOS Czarni Ostrowite w sobotę, we własnej hali rozegrali dobre spotkanie, ale to Salos Ostrów Wielkopolski zainkasował komplet punktów. Każdy set był bardzo wyrównany, ale każdy minimalnie na swoją korzyść rozstrzygnęli gości. Ostatecznie Salos wygrał 0:3 (32:34, 22:25, 23:25).

6 komentarzy

1. Jak zwykle…

2. ,trenerzy” tylko w pierwszym secie byli aktywnia potem tylko palce obgryzali,bezsilnosc slabizna!!

3. kibic mądry to wejdż na boisko. Komentować każdy umie.

4. kibic wejdż na boisko i graj bo komentować każdy umie. Dobrze że mają zainteresowanie takie.

5. To co pisze „ja” to jest po prostu czysta złośliwość. Inaczej tego nie nazwę bo obowiązują pewne normy. Jednak w odniesieniu do osoby która pisze te bzdety nie mam żadnych skrupułów: jesteś ch.m, i…a i ignorant, a przy okazji nierób i leń.

6. jak zwykle? Gdybyś choć odrobinę się interesował siatkówką to byś wiedział, że tydzień wcześniej Czarni wygrali na wyjeździe w Gostyniu 3:0. Jednak o tym fakcie ostrowite.info nie informuje… Przypadek?