Strona główna / Sport / Młodzi siatkarze pokazali wielki charakter

Młodzi siatkarze pokazali wielki charakter

Młodzi siatkarze TODO UKS MOS Czarni Ostrowite awansowali do półfinału Mistrzostw Wielkopolski Juniorów. Przepustkę do tego etapu rozgrywek wywalczyli sobie w niedzielę, wygrywając rozgrywany w Ostrowitem turniej barażowy. Zmaganiom towarzyszyły niezwykłe emocje. – W swoim drugim pojedynku młoda ekipa TODO Czarnych przegrywała już 0:2 i 17:23 w trzeciej partii z Jokerem Piła. Awans do półfinału mogły uzyskać dwa najlepsze zespoły w turnieju. W przypadku porażki z Jokerem 0:3, to gospodarze dzisiejszych zmagań zajęliby ostatnie miejsce. Jednakże potrafili oni odwrócić losy tego seta zwyciężając w trzeciej partii 26:24! Sety nr 4 i 5 również padły łupem młodych siatkarzy TODO Czarnych i to oni w końcowym rezultacie mogli cieszyć się z awansu z pierwszego miejsca! Chłopakom należą się gratulacje, a Kibicom serdeczne podziękowania za doping! – czytamy na fanpage’u TODO Czarnych. Gratuluję i życzę powodzenia w półfinale.